Feedback

Гороскоп Стрільцям на сьогодні

Сьогодні 30 квітня 2017, п'ятий місячний день (всх 8:03 - зах - ). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження - так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Сьогодні можна сміливо брати позички і робити грошові вклади під відсотки. Швидкоплинний службовий роман може викликати відкриту неприязнь з боку колег і начальства. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Любовний

День досить нейтральний. Сьогодні потрібний вам результат може дати лише розкішний романтична вечеря зі свічками і шампанським. А от місце проведення особливого значення не має. Враховуйте це.

Мобільний

Сьогодні Вам буде потрібно докласти чималих зусиль, щоб уникнути дотику чужих рук до вашого телефону, а інакше не уникнути неприємностей.

Автомобільний

В цілому, день підходить для ґрунтовного технічного огляду автомобіля, а поїздки автоматом перенесуться на вечір.

Кулінарний

Крем з кислого Жовток розтерти з цукром, з'єднати з розмоченої желатиной і киплячим молоком і, помішуючи, прогріти, щоб желатину розчинилася і злегка загусла; процідити і додати товчену корицю. Одночасно сметану разом з кисляком збити в піну і цівкою влити в неї розчин желатини, перемішати, вилити у форму і охолодити. Склад: Кислого молока - 100 г, сметана - 25 г, цукру - 25 г, молока - 20 г, желатин - 3 г, 1/4 яєчного жовтка, кориці - 1/10.

Бізнес

Вам варто приготуватися до труднощів. Ваші плани можуть бути абсолютно несподівано порушені.

Туристичний

В найближчому майбутньому не вирушайте в подорож на самоті - швидко впадете в депресію. Ідеальний варіант - зробити романтичну поїздку зі своєю половинкою. Місцем призначення зовсім не обов'язково повинен бути тропічний острів або розкішний готель у Венеції. Найголовніше - так все організувати, щоб дати коханій людині зрозуміти, наскільки він вам доріг. Така подорож ви обидва заповніть надовго. Не забудьте зробити фотографії на пам'ять!

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт