Feedback

Гороскоп Стрільцям на сьогодні

Сьогодні 24 жовтня 2016, двадцять п'ятий місячний день (всх - - зах 15:06). Цей день вдалий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, для торгівлі і судових справ, для сну і відпочинку.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Всі неприємності підстерігають вас сьогодні, сприймайте без емоцій. Не варто йти в гості до друзів разом з коханою людиною - вельми вірогідна сварка Вашої "другої половини" з дорогими Вашому серцю людьми. Удача буде супроводжувати Вам на кожному кроці.

Любовний

Постарайтеся, займаючись професійними справами, не забувати про кохану людину. Період сприятливий для початку нових відносин.

Мобільний

Якщо ви довіряєте зірок не надавайте сьогодні ініціативу продавцеві вибирати потрібну Вам модель мобільного телефону, це позбавить вас від душевного неспокою.

Автомобільний

День для поїздок сьогодні не з кращих, тому що обережніше ви будете вести себе за кермом свого автомобіля, тим краще для вас.

Кулінарний

Суфле із судака з маслом, парове Рибу очистити від шкіри і кісток, половину риби відварити, охолодити і двічі пропустити через часту грати м'ясорубки разом з рештою сирою рибою. З молока і борошна приготувати соус у вигляді киселю, з'єднати з пропущеною через м'ясорубку рибою, додати сирий жовток і 10 г розтопленого масла, все це добре вибити, злегка з'єднати зі збитим білком, викласти у змащену маслом форму і на пару довести до готовності. Перед подачею до столу полити суфле розтопленим маслом. Склад: Риби - 150 г, вершкового масла - 20 г, борошна пшеничного - 5 р, 1/2 яйця, молока - 40 р.

Бізнес

Не варто переживати з приводу того, що якусь справу можна було зробити і краще. Ви відмінний працівник.

Туристичний

Ні в якому разі не погоджуйтеся працювати у вихідні, і тим більше - у передсвяткові дні! Адже ви напевно вже давним-давно купили тур, в який планували вирушити у великій компанії друзів. Не заспокоюйте себе думками про те, що в поїздці всім буде весело і без вас. Повірте, вам точно буде не до веселощів, якщо доведеться працювати в той час, коли ваші приятелі будуть розливати по келихах шампанське де-небудь на Трафальгарській площі або біля Ейфелевої вежі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт