Feedback

Гороскоп Стрільцям на сьогодні

Сьогодні 27 березня 2017, двадцять дев'ятий місячний день (всх 6:15 - зах 18:01). День дуже вдалий для початку нових і важливих справ, нових підприємств. Хворого врятує лише невідкладна допомога ззовні, з боку. Сни обіцяють багато радості і повинні здійснитися.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День додасть рішучості Вашим діям. Ваше почуття може перешкодити Вашій кар'єрі. Нові зв'язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Будьте обережні з електроприладами.

Любовний

Сьогодні ваш улюблений людина опиниться на рідкість ненажерливим: скільки його не годуй, все мало буде. Тому про смакових якостях їжі можна особливо не думати: подбайте краще про її кількості. Її повинно бути дійсно багато: на п'ять досить-таки голодних людей.

Мобільний

Хороший день для власників Samsung. Є ймовірність що телефон залишиться цілий, навіть якщо ви упустите його.

Автомобільний

Сьогодні, прогноз для автолюбителів сприятливий. Якщо ви зберетеся покататися з усією родиною, то отримаєте масу задоволення.

Кулінарний

Зрази з курки з рисом, парові куряче М'ясо пропустити два-три рази через м'ясорубку разом з полові ної рисової (в'язкої) каші, добре вибити вологими руками, розділити на 2 частини і надати кожній з них форму млинця. На середину покласти решту рисову кашу, змішану з рубаним крутим білком, краї з'єднати, загорнути у вигляді пиріжка і на пару довести до готовності. Подати до столу з маслом. Склад: Куряче м'ясо - 120 г, рису - 15 г, вершкового масла - 10 р, 1/2 яєчного білка.

Бізнес

Сьогодні, не можна знижувати взятих темпів, щоб уникнути конфліктів з начальством.

Туристичний

Не радимо вам починати цей день з подорожей. Краще гарненько відпочиньте після урочистостей, як слід обміркуйте можливі маршрути, а вже ближче до вихідних вирушайте в дорогу. Перед виходом з дому традиційно посидь хвилинку на валізах і подумайте, чи не забули щось важливе. Можливо, це заощадить вам немало нервів, якщо ви згадайте про те, що всі кредитні карти лежать в подарованому вам на свято новому гаманці, а не в старому, який ви взяли з собою.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт