Feedback

Поздоровлення з професійними святами України 2013 року

Поздоровлення до свят в січні

26 січняпт.Міжнародний день митника — 15 поздоровлень

Міжнародний день митника — свято, яке відзначається щороку 26 січня.

26 січняпт.День працівника контрольно-ревізійної служби України — 8 поздоровлень

26 січня 1993 був підписаний Закон «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». З тих пір 26 січня святкується як «День працівника контрольно-ревізійної служби України».

31 січняср.Міжнародний день ювеліра — 34 поздоровлень

31 січня свткують день ювеліра. Професія ювеліра — одна з найдавніших, адже прикрашати себе люди любили завжди.

Поздоровлення до свят в лютому

5 лютогопн.Міжнародний день бойскаута — 13 поздоровлень

5 лютого в усьому світі святкується Міжнародний день бойскаутів.

6 лютоговт.Міжнародний день бармена — 15 поздоровлень

Привітання та поздоровлення до міжнародного дня бармена. День бармена відзначається щороку 6 лютого в День святого Аманда і став в багатьох країнах професійним святом барменів та рестораторів

9 лютогопт.Міжнародний день стоматолога — 20 поздоровлень

9 лютого Україна відзначає Міжнародний день стоматолога з 1993 року.

14 лютогоср.День комп’ютерника — 15 поздоровлень

В даному розділі ви знайдете привітання з днем комп’ютерника на українській мові. Адже це свято не тільки програмістів, системних адміністраторів, дизайнерів. Це свято кожного хто проводить свій час за комп’ютерним монітором. Чи то на роботі, чи то дома в контактах чи в однокласниках, при перегляді улюблених фільмів. Це і є свято цих людей, - комп’ютерщиків. Саме в цей день 14 лютого в 1946 році був запущений перший реально працюючий електронний комп'ютер ENIAC.

28 лютогоср.День штурманської служби авіації України — 12 поздоровлень

День штурманської служби авіації на Україні з'явився недавно - в 2008 році. Згідно з наказом міністра оборони він повинен святкуватися щорічно 28 лютого. Мета внесення в календар нової дати, як зазначається в офіційних документах, - підтримати престиж штурманської служби авіації Збройних сил України. Також ця акція спрямована на «стимулювання військовослужбовців до сумлінного виконання службових обов'язків, розвиток авіаційних традицій та поліпшення військово-патріотичного виховання». Чому в якості дати свята обрано саме 28 лютого, не повідомляється, але днем народження штурманської служби в Росії (а значить, і на Україні, що входила тоді до складу нашої країни) вважається 24 березня 1916 року.

Поздоровлення до свят в березні

1 березнячт.Всесвітній день цивільної оборони — 39 поздоровлень

Всесвітній день цивільної оборони — всесвітній день цивільної оборони відзначається 1 березня з метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб.

1 березнячт.День сержанта — 1 поздоровлень

День сержанта в Україні відзначається згідно з наказом Міністра оборони від 10 лютого 2009 року. Це професійне свято було введено з метою підтримки і підвищення престижу військової служби за контрактом на посаді сержантського і старшинського складу, а також подальшого патріотичного виховання військових кадрів України.

3 березнясб.Всесвітній день письменника — 45 поздоровлень

Всесвітній день письменника відзначається за рішенням 48-го конгресу Міжнародного ПЕН-клубу, що відбувся 12-18 січня 1986 року. ПЕН-клуб був заснований в 1921 році.

9 березняпт.День ді-джея (World DJ Day) — 78 поздоровлень

World DJ Day – це не тільки офіційне свято, але і важлива благодійна подія, яка відбувається від імені міжнародної клубної індустрії з 2002 року. Кожного року 9 березня в рамках Дня Ді-джея в усьому світі проходить благодійна акція на допомогу дитячим організаціям.
Ініціаторами акції виступають фонд World DJ Fund і організація Nordoff Robbins Music Therapy, яка використовує музику для лікування дітей та дорослих. Весь прибуток, отриманий ді-джеями, клубами, радіостанціями і рекорд лейб лами в цей день направляється в різні міжнародні дитячі фонди і заклади.
На протязі кількох років щорічну традицію Dj-благодійності підтримують відомі мас-медіа - - MTV, Radio 1, Galaxy, Mixmag, DJ, Muzik,Hello, Face, Loaded і FHM, а також такі зірки світової танцювальної сцени - Pete Tong, Danny Tenaglia, Sasha, Dave Seaman, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, Carl Cox, Seb Fontaine, Sister Bliss і багато інших.

10 березнясб.День землевпорядника — 38 поздоровлень
друга субота березня

Професійне свято - День землевпорядника відзначається в Україні щорічно в другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Союзу землевпорядників України.

15 березнячт.День споживача — 48 поздоровлень

Щорічне проведення Всесвітнього Дня прав споживача, який відзначається з 1983 року дозволяє підтримати міжнародний рух споживачів і національні союзи споживачів у їх намаганнях відстоювати інтереси та права споживачів і привернути увагу світової спільноти до найбільш актуальних питань відповідної сфери.

18 березнянд.День комунальника України — 48 поздоровлень
третя неділя березня

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

18 березнянд.День працівника податкової та митної справи України — 62 поздоровлень

Сила держави - у бюджеті. З цим постулатом сперечатися неможливо. Головне завдання податківців - не допустити втрат державного бюджету та забезпечити його якісне виконання.

21 березняср.Міжнародний день лялькаря — 47 поздоровлень

Ідея відзначати у всьому світі Міжнародний день лялькаря прийшла відомому діячеві лялькового театру Джівада Золфагаріхо (Іран).

22 березнячт.Міжнародний день таксиста — 77 поздоровлень

Щороку 22 березня таксисти всіх країн святкують своє професійне свято - міжнародний день таксиста

25 березнянд.День СБУ — 38 поздоровлень

25 березня 1992 Верховна Рада України прийняла Закон «Про Службу безпеки України», цей день з 2001 року згідно з Указом Президента № 193/2001 відзначається як День служби безпеки України (СБУ).

26 березняпн.День внутрішніх військ МВС України — 17 поздоровлень

День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відзначається щорічно 26 березня - в день ухвалення Верховною Радою України в 1992 році Закону «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України».

27 березнявт.Міжнародний день театру — 115 поздоровлень

Міжнародний день театру встановлений в 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру (МІТ).

Поздоровлення до свят в квітні

1 квітнянд.День геолога — 98 поздоровлень
перша неділя квітня

День геолога - професійне свято геологів, гідрогеологів, інженер-геологів, геофізиків, геохімік, традиційно відзначається в першу неділю квітня. Заснований Указом Президії Верховної Ради СРСР від 31 березня 1966 р. знагодивідзначення заслуг рядянських геологів у створенні мінерально-сировинної бази країни. Приводом для установи стало відкриття в 1966 р. перших родовищ Західно-Сибірської нафтогазоносної провінції.

4 квітняср.День веб-майстра — 24 поздоровлень

4 квітня відзначають своє професійне свято всі розробники, верстальники, веб-дизайнери та інші фахівці, так чи інакше пов'язані з веб-розробкою. Веб-майстер - це сполучна ланка між високими технологіями і бізнесом.

4 квітняср.Міжнародний день Інтернету — 9 поздоровлень

Міжнародний день Інтернету в деякому роді - свято для всіх нас. Більш того, вже одинадцятий рік день Інтернету святкується в багатьох країнах після того, як Папа Іван Павло II дав свою санкцію.

6 квітняпт.День робітників слідчих органів — 55 поздоровлень

Указом Президіуму Верховної Ради СРСР від 6 квітня 1963 року право проведення попереднього слідства було передано Міністерству охорони громадського порядку, яке пізніше було перейменовано в МВС СРСР.
Введення Указа в дію і поклало початок діяльності слідчого апарату органів внутрішніх справ.

7 квітнясб.День здоров'я — 87 поздоровлень

Всесвітній день здоров'я - відзначається щорічно 7 квітня починаючи з 1950 року. У цей день у 1948 році набув чинності Статут Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ)

12 квітнячт.День космонавтики — 26 поздоровлень

12 квітня - день початку епохи пілотованих космічних польотів - спільне свято, що з'єднує минуле, сьогодення і майбутнє людей Землі.

15 квітнянд.День співробітників карного розшуку України — 11 поздоровлень

15 квітня 1919 Декретом Раднаркому України була утворена секція судово-кримінального розшуку.

17 квітнявт.День працівників пожежної охорони України — 17 поздоровлень

Президент України у листопаді 2013 року встановив нову дату святкування Дня працівників пожежної охорони: «Установити в Україні професійне свято – День пожежної охорони, який відзначати щорічно 17 квітня», – йдеться в указі. Це професійне свято було встановлено на підтримку ініціативи, з якою виступили працівники пожежної охорони країни.

18 квітняср.День пам'яток історії та культури — 6 поздоровлень

Цей День встановлений у 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам'яток і визначних місць (ІКОМОС), створеною при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.

21 квітнясб.День навколишнього середовища в Україні — 21 поздоровлень
третя субота квітня

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День навколишнього середовища» № 855/98.

23 квітняпн.Всеукраїнський день психолога — 25 поздоровлень

Часто говорять, що психологія - це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше

25 квітняср.Міжнародний день секретаря — 26 поздоровлень

Міжнародний день секретаря (Formerly Secretaries Day) почали відзначати з 1952 року в США. Цей день проходить у рамках тижня професійних адміністративних працівників (Administrative Professionals Week), що став традиційним у США

28 квітнясб.Всесвітній день охорони праці — 17 поздоровлень

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з тим, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

29 квітнянд.Міжнародний день танцю — 8 поздоровлень

Міжнародний день танцю відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера.

Поздоровлення до свят в травні

1 травнявт.1 Травня - день праці — 35 поздоровлень

1 тавня (день праці), першотравневе – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в багатьох країнах традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

3 травнячт.День свободи преси — 23 поздоровлень

Всесвітній день свободи преси — один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 3 травня

7 травняпн.День радіо — 4 поздоровлень

7 травня - професійне свято працівників всіх галузей зв'язку. За радянських часів це неофіційне свято відзначалося на високому рівні.

12 травнясб.Всесвітній день медичних сестер — 7 поздоровлень

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно він був заснований тільки в 1971 році.

17 травнячт.Міжнародний день електрозв'язку (інформаційного суспільства) — 11 поздоровлень

Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства відзначають щорічно 17 травня, у день підписання першої Міжнародної телеграфної конвенції і створення Міжнародного союзу електрозв'язку.

18 травняпт.Міжнародний день музеїв — 29 поздоровлень

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.

19 травнясб.День науки в Україні — 26 поздоровлень
третя субота травня

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки - День науки. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97.

20 травнянд.День банкіра в Україні — 34 поздоровлень

Цим святом держава підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

20 травнянд.Всесвітній день метеорології — 0 поздоровлень

20 травня — Всесвітній день метрології.

24 травнячт.День кадровика — 15 поздоровлень

24 травня - неофіційний день кадрового працівника в Україні. В 1993 році Кабінет Міністрів України затвердив трудову книжку – основний документ обліку трудової діяльності громадян України.

25 травняпт.День філолога — 7 поздоровлень

Філологія - область знання, що вивчає письмові тексти і на основі їх змістовного, мовного і стилістичного аналізу - історію і сутність духовної культури даного суспільства.

26 травнясб.День поліграфії України — 18 поздоровлень
остання субота травня

День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження — професійне свято України. Відзначається щорічно в останню суботу травня.

27 травнянд.День хіміка — 24 поздоровлень
остання неділя травня

Професійне свято працівників хімічної та нафтохімічної промисловості - День хіміка встановлений Указом Президента України № 219/940 від 07.05.1994. Він відзначається щорічно в останню неділю травня.

28 травняпн.День прикордонника України — 23 поздоровлень

День прикордонника – професійне свято, яке відзначається щорічно 28 травня» (Указ Президента № 431 від 21.05.2003).

29 травнявт.Міжнародний день миротворців ООН — 9 поздоровлень

Міжнародний день миротво́рців — міжнародний день, що відзначається ООН щороку 29 травня, а також офіційно відзначається в Україні з 2003р.

Поздоровлення до свят в червні

3 червнянд.День водного господарства — 32 поздоровлень
перша неділя червня

Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок працівників видавничо-поліграфічного комплексу у справу відродження духовності народу, розвиток науки, культури, освіти, всіх сфер життя суспільства…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження» від 25 травня 1999 року № 563/99.

3 червнянд.День працівників місцевої промисловості — 4 поздоровлень
перша неділя червня

День працівників місцевої промисловості відзначається в Україні згідно з Указом Президента (№ 726/2002, від 20.08.02 р.) щорічно в першу неділю червня.
Місцева промисловість в Україні як галузь була створена в 1934 році. Протягом свого існування вона зазнала ряд організаційних перетворень і в останні роки доперебудовні була підпорядкована республіканському галузевому міністерству і обласним органам виконавчої влади.

4 червняпн.День господарських судів України — 10 поздоровлень

4 червня 1991 Верховною Радою України був прийнятий Закон № 1142-XII «Про арбітражний суд» (а 6 листопада 1991 - Арбітражний процесуальний кодекс України, який набув чинності з 1 березня 1992 року). З тих пор 4 червня і вважається днем створення господарських (арбітражних) судів України.

5 червнявт.Всесвітній день охорони навколишнього середовища — 36 поздоровлень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.

6 червняср.День журналіста України — 36 поздоровлень

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.

8 червняпт.Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна — 6 поздоровлень

Свято тих хто сидить удома і піклується про благополуччя сім’ї. Відзначається 8-го червня. Величезна праця, що часом непомітна, але без якої неможливий сімейний затишок, можна сміливо порівняти з працею сталевара чи шахтаря, інженера або менеджера, лікаря або вчителя.

10 червнянд.День легкої промисловості України — 12 поздоровлень
друга неділя червня

Цей день - професійне свято працівників та ветеранів галузі легкої промисловості. Саме завдяки ним населення областей і міст має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва.

12 червнявт.День працівника фондового ринку України — 3 поздоровлень

Фондовий ринок (ринок цінних паперів) — частина ринку капіталів, де здійснюються емісія, купівля і продаж цінних паперів. Відповідно до Указу Президента від 11 березня 2008 року № 202/2008 День працівника фондового ринку України відзначається щорічно 12 червня.

17 червнянд.День медичного працівника України — 73 поздоровлень
третя неділя червня

Святкування Дня медичного працівника в Україні щороку у третю неділю червня закріплено Указом Президента України № 281/94 від 03.06.1994.

18 червняпн.День дільничного інспектора міліції України — 5 поздоровлень

Сьогодні відзначається День дільничного інспектора міліції на Україні. Своє друге народження це свято отримав 18 червня 2004 - у цей день був підписаний наказ міністра внутрішніх справ України про його затвердження.

23 червнясб.День державної служби України — 11 поздоровлень

День держслужби− свято держслужбовців, що відзначається щорічно з 2003 року в День державної служби рганізації Об'єднаних Націй, згідно з Указом Президента №291/2003.

25 червняпн.День митної служби України — 33 поздоровлень

День митної служби України відзначається щорічно 25 червня в день ухвалення Верховною Радою України в 1991 році Закону про митну справу в Україні.

27 червняср.Міжнародний день рибальства — 9 поздоровлень

Всесвітній день рибальства відзначається щорічно з 1985 року. Свято встановлено рішенням Міжнародної конференції з регулювання і розвитку рибальства, що відбулася в липні 1984 р. в Римі.

Поздоровлення до свят в липні

1 липнянд.День архітектора — 24 поздоровлень

В указі Президента України № 456/95 від 17.06.1995 сказано: «Встановити День архітектури України, який відзначати щорічно 1 липня, - у Всесвітній день архітектури».

1 липнянд.День військ протиповітряної оборони України — 9 поздоровлень
перша неділя липня

Це свято було встановлено Указом Президента України № 602/97 за заслуги Військ ППО у забезпеченні обороноздатності держави.

2 липняпн.День податківців України — 39 поздоровлень

Президент України 24.10.2005 підписав Указ «Про День працівника державної податкової служби України», згідно з яким професійний свято податківців в Україні святкується щорічно 2 липня.

4 липняср.День судового експерта — 4 поздоровлень

4 липня відзначають День судового експерта України. Це свято було засноване на знак визнання на державному рівні загального значення судово-експертної діяльності країни в забезпеченні правосуддя.

7 липнясб.День кооперації — 12 поздоровлень
перша субота липня

День кооперативів— професійне свто відзначаєтсья щорічно в першу суботу липня. Дане свято засноване з метою привернення уваги світової громадськості до кооперативів і сприяння розширенню партнерських зв'язків між міжнародним кооперативним рухом і іншими суб'єктами міжнародного права, включаючи уряди та неурядові організації на всіх рівнях.

8 липнянд.День рибалки — 44 поздоровлень
друга неділя липня

В Україні професійне свято працівників рибного господарства - День рибалки відзначається щорічно у другу неділю липня згідно з Указом Президента № 464/95 від 22.06.1995.

12 липнячт.День фотографа — 3 поздоровлень

День фотографа за традицією відзначається 12 липня - це день святої Вероніки, яка вважається покровителькою фотографії.

15 липнянд.День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості — 41 поздоровлень
третя неділя липня

В Україні День металурга професійне свято працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. У незалежній Україні святкування Дня металурга введено Указом Президента № 187/93 від 03.06.1993.

16 липняпн.День бухгалтера України — 48 поздоровлень

Дата свята вибрана не випадково - цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

17 липнявт.День етнографа — 1 поздоровлень

Професійне свято представників різних етнографічних шкіл, введений в честь дня народження етнографа і мандрівника М.М. Миклухо-Маклая.

20 липняпт.Міжнародний день шахіста — 8 поздоровлень

Вже багато років, починаючи з 1966 року, у всьому світі 20 липня відзначають Міжнародний день шахів. Це свято проводиться за рішенням ФІДЕ - Всесвітньої шахової федерації (заснована в 1924).

26 липнячт.День парашутиста — 1 поздоровлень

Професіонали і любителі парашутизму щорічно 26 липня відзначають своє професійне свято. Саме в цей день 1930 група радянських льотчиків-парашутистів на чолі з Б. Мухортовим вперше здійснила під Воронежем серію стрибків з літаків. Ця подія поклала початок масовому розвитку парашутизму в СРСР.

27 липняпт.День системного адміністратора — 14 поздоровлень
остання п'ятниця липня

У останню п'ятницю липня адміністратори корпоративних і домашніх мереж, баз даних, поштових систем, програмних комплексів відзначають своє професійне свято.

28 липнясб.День PR-спеціаліста — 2 поздоровлень

Зовсім недавно державне визнання вивело зв'язок з громадськістю з розряду тіньових професій. «Піар» набув статусу такого ж необхідного інструменту, як маркетинг, реклама й інші напрямки діяльності організації, що сприяють розвитку бізнесу.

29 липнянд.День флоту України — 25 поздоровлень
остання неділя липня

День флоту України — професійне свято працівників морського і річкового флоту та військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Відзначається щорічно в останню неділю липня.

29 липнянд.День працівників торгівлі в Україні — 28 поздоровлень
остання неділя липня

Це професійне свято стосується тих, хто безпосередньо зайнятий у сфері торгівлі та ресторанного господарства.

Поздоровлення до свят в серпні

1 серпняср.День інкасатора — 2 поздоровлень

Інкасатори відзначають сьогодні своє професійне свято. Від цих людей багато в чому залежить надійність і безпека грошових коштів і матеріальних цінностей.

2 серпнячт.День високомобільних десантних військ Збройних сил — 6 поздоровлень

2 серпня в Україні відзначається День аеромобільних військ. Свято відзначають з 1999 році.
Цей день є прикладом визнання державою свята десантників, який відзначається кожним, хто проходив службу в десантних військах, з часів першого в світі парашутного десанту під Воронежем 2 серпня 1930.

4 серпнясб.День Національної поліції України — 39 поздоровлень

День Національної поліції України — свято України. Відзначається щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію»

8 серпняср.День військ зв'язку України — 11 поздоровлень

День військ зв'язку щорічно відзначається в Україні 8 серпня. Дане свято присвячено військам зв’язку оскільки є невід’ємною складовою управління Збройними Силами, його технічна основа.

11 серпнясб.День фізкультурника України — 2 поздоровлень
друга субота серпня

Свято здорового способу життя - День фізкультурника, бере свій початок з незабутніх 80-х років. На передодні його офіційного виникнення в СРСР були проведені перші, історичні Олімпійські ігри на території сучасної Східної Європи.

12 серпнянд.День будівельника України — 27 поздоровлень
друга неділя серпня

У цей день відзначається професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

12 серпнянд.День працівників ветеринарної медицини — 15 поздоровлень
друга неділя серпня

Складність і багатогранність завдань сучасної ветеринарії полягає в необхідності захисту тварин від різних хвороб. Саме цій діяльності присвячено свято день працівника ветеренарної медицини.

15 серпняср.День археолога — 18 поздоровлень

День археолога відзначається 15 серпня . Це свято тих працівників які досліджують історію минулих часів, відкривають нам повний різноманітності і яскравий світ наших далеких і близьких предків, світ, який лежить в основі нашої з вами сучасності.Не зважаючи на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, ми завжди підкреслюємо якийсь романтизм професії археолога.

19 серпнянд.День пасічника (бджоляра) — 14 поздоровлень

Святкується 19 серпня православними та греко-католиками. Припадає на Успінський піст або Спасівку, проте цього дня дозволяється споживати рибу, олію та вино.

25 серпнясб.День авіації України — 22 поздоровлень
остання субота серпня

Професійне свято військових і цивільних авіаторів і працівників авіаційної промисловості і транспорту - День авіації святкується в останню суботу серпня.

25 серпнясб.День далекобійника — 6 поздоровлень
остання субота серпня

Щорічно в останню суботу серпня тисячі водіїв відзначають своє професійне свято - свято підкорювачів доріг.

26 серпнянд.День шахтаря — 57 поздоровлень
остання неділя серпня

В останню неділю серпня відзначається професійне свято шахтарів - найнебезпечнішої «мирної» професії.

Поздоровлення до свят в вересні

1 вереснясб.Привітання на 1 вересня (День знань) — 74 поздоровлень

1 вересня - свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів та викладачів

2 вереснянд.День підприємця — 12 поздоровлень
перша неділя вересня

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

2 вереснянд.День нотаріату на Україні — 11 поздоровлень

День нотаріату (День нотаріату офіційно святкується на Україні з 2010 року. Указ про заснування нової дати президент країни Віктор Ющенко підписав 22 лютого 2010 року.

7 вересняпт.День військового розвідника — 5 поздоровлень

У міністерстві оборони України 7 вересня щорічно відзначається День воєнної розвідки України.

8 вереснясб.Міжнародний день солідарності журналістів — 17 поздоровлень

Міжнародний день солідарності журналістів (International Day of Journalists 'Solidarity) був заснований у 1958 році в Бухаресті, на 4 конгресі міжнародної організації журналістів.

8 вереснясб.День фізичної культури і спорту — 28 поздоровлень
друга субота вересня

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ Президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

8 вереснясб.День українського кіно — 9 поздоровлень
друга субота вересня

Професійне свято працівників кінематографії - День українського кіно - встановлений Указом Президента від 12.01.1996 № 52/96 і відзначається щорічно в другу суботу вересня.

9 вереснянд.День танкіста — 30 поздоровлень
друга неділя вересня

Дане професійне свято є одним з найбільш шанованих святкових днів у військах.

9 вереснянд.День тестувальника — 8 поздоровлень

9 вересня 1945, вченими Гарвардського університету, офіційно був зареєстрований перший в історії баг.

9 вереснянд.День нафтовика в Україні — 22 поздоровлень
друга неділя вересня

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня, згідно з Указом Президента від 12.08.1993 № 302/93.

9 вереснянд.День дизайнера-графіка — 2 поздоровлень

9 вересня в СНД - День дизайнера-графіка. Свято заснували в 2005 році - в п'ятдесятирічний ювілей Володимира Чайки - найтитулованішого російськомовного дизайнера-графіка, лауреата десятків міжнародних і вітчизняних конкурсів.

13 вереснячт.День програміста — 24 поздоровлень

День програмі́ста — професійне свято програмістів, яке відзначають 256-го дня року (у високосний рік це 12 вересня, а у невисокосний — 13 вересня).

15 вереснясб.День винахідника і раціоналізатора — 14 поздоровлень
третя субота вересня

Щорічно, у третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора, відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року.

15 вереснясб.День фармацевтичного працівника — 17 поздоровлень
третя субота вересня

День фармацевтичного працівника встановлений Указом Президента України № 1128/99 від 07.09.1999.

16 вереснянд.День працівника лісу — 14 поздоровлень
третя неділя вересня

День працівника лісу - професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості.

17 вересняпн.День рятівника України — 35 поздоровлень

Професiйне свято усiх спiвробiтникiв Міністерства надзвичайних ситуацій України.

19 вересняср.День HR-менеджера — 19 поздоровлень
третя середа вересня

День HR-менеджера святкується всіма професіоналами в області управління персоналу і відзначається в країнах СНД в третю середу вересня. День HR-менеджера (від англ. — human resources) — фахівця з управління персоналом – святкується професіоналами третьої середи вересня місяця.

20 вереснячт.День рекрутера — 7 поздоровлень

День присвячений рекрутам. День рекрутера вже перетворився на соціально-значущу подію, в ходії яко професіонали кадрової індустрії діляться з громадськістю цікавою та корисною інформацією про ситуацію на ринку праці. У ході свят проводяться семінари, консультації з працевлаштування, круглі столи, лекції, прес-конференції, зустрічі з учнями, виступи по радіо і телебаченню.

22 вереснясб.День партизанів — 4 поздоровлень

День партизанської слави — свято України. Відзначається щорічно 22 вересня. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

23 вереснянд.День машинобудівника — 14 поздоровлень
четверта неділя вересня

Дата професійного свята працівників машинобудування і приладобудування закріплена Указом Президента України № 361/93 від 08.09.1993.

27 вереснячт.Всесвітній день туризму — 14 поздоровлень

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році.

27 вереснячт.День вихователя і всіх дошкільних працівників — 11 поздоровлень

День вихователя та дошкільних працівників−свято присвячене усім дошкільним педагогам, щоб суспільство змогло більше звернути увагу на дитячий садок і на дошкільне дитинство вцілому.

27 вереснячт.День туризму — 7 поздоровлень

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році.

30 вереснянд.Міжнародний день перекладача — 6 поздоровлень

У 1991 році Міжнародна Федерація Перекладачів (FIT) проголосила День святого Ієроніма, що традиційно вважається покровителем перекладачів - Міжнародним днем перекладачів.

30 вереснянд.Всеукраїнський день бібліотек — 11 поздоровлень

Всеукраїнський День бібліотек відзначається 30 вересня згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 № 471/98.

Поздоровлення до свят в жовтні

1 жовтняпн.Міжнародний день музики — 3 поздоровлень

Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович

1 жовтняпн.День ветерана — 7 поздоровлень

За ініціативою ООН 1 жовтня в усьому світі відзначається як Міжнародний день осіб похилого віку, а в Україні також і День ветерана.

1 жовтняпн.Міжнародний день лікаря — 13 поздоровлень
перша понеділок жовтня

Професійний день працівників охорони здоров'я відзначається по першим понеділкам жовтня за ініціативою ВООЗ ООН як день солідарності і активних дій лікарів всього світу.

1 жовтняпн.День музики — 9 поздоровлень

Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович

1 жовтняпн.Всесвітній День архітектора — 2 поздоровлень
перша понеділок жовтня

Свято було засновано Міжнародним союзом архітекторів (МСА). У 1985 році на зборах МСА було вирішено щорічно святкувати всесвітній день архітектури в перший понеділок липня.

5 жовтняпт.Всесвітній День вчителя — 14 поздоровлень

Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teachers ' Day).

7 жовтнянд.День вчителя — 19 поздоровлень
перша неділя жовтня

В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається у першу неділю жовтня.

8 жовтняпн.День юриста — 21 поздоровлень

День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

9 жовтнявт.День працівників культури і аматорів народного мистецтва — 113 поздоровлень

"Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва" з 2014-го року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013-го року № 717/2013, відзначається 9-го листопада, спільно з Днем української писемності та мови.

9 жовтнявт.Всесвітній день пошти — 11 поздоровлень

Всесвітній день пошти - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Проводиться за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків у день створення союзу в 1974 р.

9 жовтнявт.День ріелтора — 3 поздоровлень

День ріелтора щорічно, починаючи з 2000 року, відзначається 9 жовтня. Професія рієлтора в Україні все ще відноситься до розряду кілька екзотичних.

10 жовтняср.День працівників стандартизації та метрології — 5 поздоровлень

День працівників стандартизації та метрології в Україні на підставі Указу Президента № 910/2002 від 08.10.2002 свткується щорічно 10 жовтня.

12 жовтняпт.День кадрового працівника — 17 поздоровлень

Цікаво, що 12 жовтня - не єдина дата, коли відзначають свято кадрового працівника. День кадрового працівника, це свято служби персоналу компанії.

14 жовтнянд.День художника в Україні — 18 поздоровлень
друга неділя жовтня

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. У 2012 році вони будуть приймати привітання 14 жовтня.
У День художника України, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.

14 жовтнянд.День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби — 14 поздоровлень
друга неділя жовтня

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби. Указом Президента від 5 жовтня 2004 року (№ 1178/2004) в Україні встановлено професійне свято - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

14 жовтнянд.День козацтва в Україні — 10 поздоровлень

День Украї́нського козацтва — свято України. Відзначається щорічно 14 жовтня в день свята Покрови Пречистої Богородиці.

16 жовтнявт.День Шефа (День Боса) — 34 поздоровлень

У 1958 році американська секретарка Патріція Хароскі запропонувала нове свято - День Шефа.

16 жовтнявт.Всесвітній день анестезіолога — 7 поздоровлень

Всесвітній день анестезіолога відзначається 16 жовтня. У цей день 16 жовтня 1846 року, зубний лікар Мортон, провів операцію під ефірним наркозом. Насамперед анестезіологія поширилася на хворих які отримували різні оперативні втручання (хірургія і її відгалуження).

20 жовтнясб.День працівників целюлозно-паперової промисловостi — 5 поздоровлень
третя субота жовтня

День працівників целюлозно-паперової промисловості нове свято, затверджене Віктором Ющенком у жовтні 2008 року. Свято відзначається щорічно у третю суботу жовтня.

20 жовтнясб.Міжнародний день авіадиспетчера — 9 поздоровлень

20 жовтня 1961 в Амстердамі була створена Міжнародна федерація асоціацій авіаційних диспетчерів. Ця подія явилась значущою віхою в історії розвитку повітряного транспорту, що стало підставою для виникнення нового професійного свята, приуроченого до його дати - Міжнародного дня авіадиспетчера.

21 жовтнянд.День працівників харчової промисловості — 9 поздоровлень
третя неділя жовтня

День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня відповідно до Указу Президента України від 08.08.1995 № 714/95.

23 жовтнявт.День працівників реклами — 13 поздоровлень

«Реклама - двигун прогресу», - так говорив незабутній Остап Бендер. А значить, 23 жовтня - професійне свято самих прогресивних людей!

25 жовтнячт.День маркетолога — 9 поздоровлень

Престижна й варта того, щоб пишатися їй, професія, доля тих, без кого в наш час не може працювати жодна серйозна компанія. Звичайно ж, мова йде про маркетологов.

28 жовтнянд.День автомобіліста — 26 поздоровлень
остання неділя жовтня

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника, а не просто День водія.

Поздоровлення до свят в листопаді

3 листопадасб.День інженерних військ України — 21 поздоровлень

3 листопада в Україні відзначається День інженерних військ. Він затверджений Указом Президента 27 жовтня 1999 року в знак видатних заслуг саперів, ветеранів та воїнів-інженерів України.

3 листопадасб.День ракетних військ і артиллериста України — 25 поздоровлень

3 листопада в Україні відзначається День ракетних військ і артилерії, що входять до складу Сухопутних військ Збройних Сил України. Це професійне свято встановлене Указом Президента від 31.10.1997.

4 листопаданд.День працівника соцсфери України — 30 поздоровлень
перша неділя листопада

День працівника соціальної сфери відзначається першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

4 листопаданд.День залізничника України — 46 поздоровлень

4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято.

9 листопадапт.День української писемності та мови — 20 поздоровлень

Це свято було встановлене указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

10 листопадасб.Міжнародний день Бухгалтера — 105 поздоровлень

Міжнародний день бухгалтера — професійне свято, яке відзначається щорічно 10 листопада

12 листопадапн.День фахівця з безпеки — 12 поздоровлень

12 листопада всі працівники служб охорони можуть відзначати День фахівця з безпеки.

15 листопадачт.Міжнародний день філософії — 23 поздоровлень
третя четвер листопада

Міжнародний день філософії проводиться в третій четвер листопада з 2002 року за регламентом ЮНЕСКО (UNESCO General Conference).

16 листопадапт.День працівників радіо, телебачення та зв'язку — 65 поздоровлень

День працівників радіо, телебачення та зв'язку встановлений Указом Президента 11.11.1994 № 667/94 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

17 листопадасб.Міжнародний день студента — 83 поздоровлень

Міжнародний день студентів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада.

18 листопаданд.День сільгосподарства — 32 поздоровлень
третя неділя листопада

Від стану справ в сільськогосподарській галузі безпосередньо залежить економічна незалежність країни, добробут її громадян, здоров'я нації.

19 листопадапн.День склороба — 10 поздоровлень

Щорічно 19 листопада в Україні відзначається професійне свято працівників скляної промисловості - День склороба.

19 листопадапн.День працівників гідрометеорологічної служби — 22 поздоровлень

В Україні 19 листопада щорічно відзначається День працівників гідрометеорологічної служби, встановлений Указом Президента України від 11 березня 2003 року № 208/2003.

21 листопадаср.День телебачення — 11 поздоровлень

Всесвітній день телебачення
17 грудня 1996 Генеральна Асамблея проголосила 21 листопада Всесвітнім днем телебачення в ознаменування дати проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму в Організації Об'єднаних Націй.

30 листопадапт.Міжнародний день захисту інформації — 1 поздоровлень

Міжнародний день захисту інформації відзначається щороку 30 листопада.

Поздоровлення до свят в грудні

1 груднясб.День прокуратури — 14 поздоровлень

Враховуючи роль органів прокуратури у зміцненні законності та захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День прокуратури.

3 грудняпн.Міжнародний день інвалідів — 10 поздоровлень

3 грудня - Міжнародний день інвалідів
У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини іучасть інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям інвалідів.

4 груднявт.День інформатики — 3 поздоровлень

4 грудня 1948 року - день народження радянської інформатики.

5 грудняср.День працівників статистики — 4 поздоровлень

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики, професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.

6 груднячт.День збройних сил України — 20 поздоровлень

Це свято відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

7 грудняпт.День самоврядування — 14 поздоровлень

Це професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний народ, а також населення що входить до громади.

10 грудняпн.День прав людини — 3 поздоровлень

День прав людини - міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

10 грудняпн.Всесвітній день футболу — 6 поздоровлень

10 грудня шанувальники найпопулярнішої гри у світі відзначають Всесвітній день футболу.

12 грудняср.День сухопутних військ України — 10 поздоровлень

Указом Президента від 18.10.1997 № 1167/97 в Україні встановлене свято - День Сухопутних військ України, яке відзначається щорічно 12 грудня.

14 грудняпт.День ліквідатора — 7 поздоровлень

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.

15 груднясб.День суду — 17 поздоровлень

15 грудня Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлено щорічне професійне свято - День працівників суду.

17 грудняпн.День працівника державної виконавчої служби — 14 поздоровлень

Згідно з Указом Президента від 22.07.2009 р. N 569/2009, 17 грудня відзначається День працівника державної виконавчої служби.

19 грудняср.День адвокатури — 16 поздоровлень

У грудні 2002 Президент України підписав Указ № 1121/2002 про встановлення в Україні професійного свята - Дня адвокатури, яка покликана захищати права та представляти законні інтереси громадян.

20 груднячт.День міліції України — 14 поздоровлень

Відзначається щорічно 20 грудня у день прийняття Верховною Радою України в 1991 році Закону України Про міліцію.

22 груднясб.День дипломатичної служби України — 3 поздоровлень

Цього дня в Україні щорічно відзначається День працівників дипломатичної служби, встановлений Указом Президента від 21.11.05 № 1639/2005.

22 груднясб.День енергетика — 14 поздоровлень

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

24 грудняпн.День працівників архівних установ України — 3 поздоровлень

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. Це свято було встановлене 30 жовтня в 1998 р. відповідно до Указу Президента України.