Feedback

Гороскоп Ракам на сьогодні

Сьогодні 27 травня 2017, третій місячний день (всх 5:47 - зах 22:31). Цей день нещасливий. Нічого нового не робіть. Займайтеся повсякденними справами, розпочатими, незакінченими, менш важливими, несуттєвими. Сни взагалі не мають ніякого значення.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. Всі питання, швидше за все, дозволяється з вигодою для Вас. Несприятливий день для активності в справах, натиску, завзятості в досягненні мети. Будьте обережні з начальником.

Любовний

Уникайте термінових справ, інакше будете про це довго шкодувати. Адже це день не обіцяє кардинальних змін у ваших стосунках.

Мобільний

Ваш мобільний телефон відмінно працює? Чудово, але як говориться в прислів'ї: Готуй сани влітку, а воза взимку.

Автомобільний

Сьогодні, приведіть зовнішній вигляд автомобіля в порядок, інакше Вас будуть досить часто зупиняти, і не потенційні попутники, а працівники Державтоінспекції, які бажають вас оштрафувати.

Кулінарний

Салат з помідорів і яблук із сметаною Щільні і стиглі помідори і яблука, очищені від шкірки і серцевини, нарізати кружальцями. На блюдо або тарілку викласти рядами гуртки помідорів і яблук, полити сметаною і прикрасити листям петрушки. Склад: Помідори - 100 г, яблука - 100 г, сметани - 40 р, петрушка (зелень) - 10 р.

Бізнес

Сьогодні справи вимагають найпильнішої уваги. Головне забудьте про старих стереотипах і дійте обдумано.

Туристичний

Цей період абсолютно не підходить для того, щоб здійснювати подорожі в поодинці. Тому представникам будь-якого знака насамперед слід подбати про хорошій компанії. Тільки не довіряйте своїм майбутнім супутникам (навіть якщо це близькі родичі) упаковку вашого багажу. Не полінуйтеся зібрати валізи самостійно, в іншому випадку можете виявити відсутність найважливіших речей коли буде вже пізно - наприклад, в літаку.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт