Feedback

Гороскоп Тільцям на сьогодні

Сьогодні 28 травня 2017, четвертий місячний день (всх 6:45 - зах 23:29). Цей щасливий день для всяких нових починань, для пошуку зниклих речей або людей. День, сприятливий для всякого роду і виду водяних споруд. Цей день може стати нещасливим і з вини самої людини, особливо якщо він виявиться у сфері якихось фатальних впливів, обставин або накинеться на свого ближнього. Сни можуть здійснитися.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День відзначений важливими змінами та отриманням несподіваних неприємних звісток. Нарешті принесе плоди справу, яку Ви вже вважали зовсім нікудишньою. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Ймовірно отримання премії.

Любовний

Вечір вдалий для романтичного побачення, яке надовго залишиться у вашій пам'яті.

Мобільний

Чим уважніше ви сьогодні будете прислухатися до звуків, що доноситься зсередини вашого стільникового телефону, тим більше інформації досягне вашого мозку. Нічого дивного, звичайно, але саме сьогодні дана інформація буде вкрай корисна.

Автомобільний

Сьогодні, серйозних неприємностей у дорозі не передбачається, а до дрібних краще підготуватися заздалегідь, не забудьте взяти запаску та інструменти.

Кулінарний

Борщ холодний буряк Вимити, зварити до готовності у воді, додавши лимонної кислоти, потім охолодити, очистити буряк і процідити відвар. Буряк нашаткувати і з'єднати з відваром, додати цукор, рубаний варений білок, нашатковані салат і цибулю, а також дрібно нарізані огірки і заправити сметаною. Перед подачею до столу борщ посипати рубаною зеленню. В борщ можна також покласти варену картоплю, нарізану кубиками, і очищені свіжі яблука. Склад: Буряків - 150 г, сметани - 50 г, цукру - 10 г, 1 яєчний білок, огірків свіжих - 75 г, салату листяного - 10 г, зеленого цибулі - 15 г, петрушки, кропу - 5 г, лимонна кислота - за смаком, відвару буряків - 300 р.

Бізнес

Сьогодні, не варто починати нових справ, не закінчивши зі старими. Можуть бути неприємності у відносинах з партнерами.

Туристичний

Цей день зовсім непоганий для тих, хто надає великого значення естетиці відкриваються погляду видів. Уникайте країн, де культура прибирання сміття ще не розвинена настільки, щоб переважна більшість складових їх населення людей вміло користуватися урнами за призначенням. Мабуть, тепла єгипетських земель слід віддати перевагу нехай і куди менш приємну з кліматичної точки зору, зате значно більше чисту територію країн Скандинавії.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт