Feedback

Гороскоп Овнам на сьогодні

Сьогодні 26 травня 2017, другий місячний день (всх 5:00 - зах 21:21). Цей день дуже сприятливий для наукових досліджень, для роздумів і відкриттів. Цей день вдалий для зачаття дітей і испрошения милости своєї долі. Сприятливий цей день для різного роду і характеру поїздок, відряджень, подорожей - недалеких і більш далеких і тривалих. Він хороший для переміщення, перебудови. Сни, правда, в більшій своїй частині будуть невірними.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні чекають незаплановані витрати. Багато хто сьогодні надто емоційні. Швидше за все, саме цей день дозволить Вам прийти до згоди з партнером або знайти мир у душі. Увечері добре розім'ятися в тренажерному залі.

Любовний

Сьогодні ваша любов знову набуде впевненість. Увечері можна сходити куди-небудь розважитися.

Мобільний

До вас будуть звертатися за допомогою, за підтримкою, просто бажаючи вашої уваги. Не відштовхуйте цих людей, надайте їм мобільник. Але якщо людина не знайомий, ви можете легко розлучитися зі своїм мобільним іншому.

Автомобільний

Сьогодні є ризик попастися інспектору. Спілкуючись з представниками влади, розмовляйте з ним спокійно, він не винен у тому, що у нього робота така.

Кулінарний

Каша рисова шоколадна на воді З рису і води зварити в'язку кашу. Какао змішати з цукром, ввести в кашу, добре вимішати, подати з маслом (шматком). Склад: Рис - 50 г, какао - 5 г цукру - 5 г, вершкового масла - 10 г, води - 250 р.

Бізнес

Сьогодні, Вас можуть чекати великі неприємності, якщо Ви не почнете працювати в повну силу.

Туристичний

Порада дня для Вас: не слід занадто піддаватися романтичному настрою. Звичайно, ваше бажання в повній самоті побродити по тихим вуличкам зовсім незнайомого міста цілком зрозуміло. Але все ж не варто занадто віддалятися від центру і звичайних туристичних маршрутів. Можна заблукати і опинитися в незручній ситуації. Ну а якщо ви все ж зважитеся на прогулянку, постарайтеся хоча б як слід запам'ятати (краще - записати назву готелю, в якому зупинилися.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт