Feedback

Гороскоп Дівам на сьогодні

Сьогодні 25 травня 2017, перший місячний день, місяць (всх 4:22 - зах 20:01). Цей день людина повинна присвятити всього, що підносить дух. Це день щастя, надзвичайно сприятливий для всіх нових і добрих починань. Усі сни на радість.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День не сприяє знаходженню спільної мови з представниками влади. Виключно плідний робочий день. Спроби зрозуміти ситуацію і розібратися в ній за допомогою аналізу виявляться марними. Утримайтеся від важкої їжі.

Любовний

Добрий день. Настав час сприятливе не тільки для зустрічей, але й навіть для деяких серйозних дій. Постарайтеся використовувати його на всю котушку.

Мобільний

Якщо Вашому мобільному одному судилося зламатися, то це обов'язково відбудеться в самий невідповідний момент.

Автомобільний

Подорожі сьогодні будуть досить розміреними, так що мріяти про високих швидкостях і в крутих поворотах доведеться лише на гоночному треку.

Кулінарний

Суп з кураги з рисом Курагу перебрати, промити, нашаткувати; потім додати цукор, залити окропом, накрити кришкою і настоювати 2-3 години, після чого додати варений рис і вершки. Подати до столу холодним. Склад: Курага - 80 г, рису - 20 г, цукру - 15 г, вершків - 50 г, води - 450 р.

Бізнес

Саме час зайнятися справами, і не лінуйтеся, інакше у вас скоро збереться стільки роботи, що потім з нею ще довго не розберетеся

Туристичний

У цей день ви хотіли б не тільки відпочити, але й отримати нові знання? Причому звичайних походів по музеях вам вже мало? У такому разі рекомендуємо вам відправитися в таку туристичну поїздку, де ви зможете вивчити іноземну мову. В залежності від цілей, для яких вам потрібно знання мови (бізнес, звичайне спілкування, вступ до вузу), ви зможете обрати тур, їх існує безліч. Але майте на увазі, орієнтуватися потрібно не менше, ніж на двотижневу поїздку.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт