Feedback

Гороскоп Близнюкам на сьогодні

Сьогодні 29 травня 2017, п'ятий місячний день (всх 7:54 - зах - ). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День сприяє серйозної роботи і здійснення сміливих задумів. Можливі ділові зустрічі або телефонні переговори з друзями або родичами. Хочете полюбити королеву або заробити мільйон? Тоді, це Ваш день. Підвищиться Ваша ділова активність.

Любовний

Якщо ви сьогодні познайомитеся з новою людиною, то можете розраховувати на більше. З ним може панувати повна гармонія.

Мобільний

Сьогодні, фінансовий контроль доречний не тільки з відмивання кримінальних грошей, але і по відношенню до рахунку вашого мобільного телефону.

Бізнес

Сьогодні ви не дочекаєтеся особливих змін на діловому фронті, тому можете розслабитися і зайнятися плануванням майбутнього.

Туристичний

Вам сьогодні рекомендується провести якомога більше часу в оточенні розкоші. Якщо ви не маєте наміру знімати президентський номер у найдорожчому готелі часом до міста, в якому збираєтеся відпочивати, або фрахтувати на десяток днів яхту, приписаних до порту Монако, відвідайте як можна більше музеїв-палаців, та неодмінно таких, де збережені інтер'єри.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт