Feedback

Гороскоп Водоліям на сьогодні

Сьогодні 30 квітня 2017, п'ятий місячний день (всх 8:03 - зах - ). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Завдяки Вашому досвіду сьогодні вдасться правильно розпорядитися мають засобами. Можливі приємні пригоди. Хороший момент для початку ремонту, переробок у квартирі, покупки меблів. Будьте обережні з електроприладами.

Любовний

В цей день вашій коханій людині захочеться допомогти вам у досягненні якоїсь мети або здійсненні вашої мрії. Допомогу він буде надавати як словом, так і ділом, причому іноді не стільки допомагати по факту, скільки заважати. Але головне - порив і бажання бути корисним!

Мобільний

Сьогодні використання мобільного зв'язку заощадить вам час, тому постарайтеся скористатися її обов'язково.

Автомобільний

Сьогодні зросте небезпеку травмування на дорогах, будьте обережні. Так само, не слід покладатися на технічний стан автомобіля.

Кулінарний

Буряк, фарширована яблуками, рисом і родзинками Буряк відварити або спекти, очистити і ложкою видалити серцевину, надавши буряках вигляд чашки. З рису зварити розсипчасту кашу, змішати її з цукром, родзинками і дрібно нашаткованими яблуками, потім додати 10 г розтопленого масла і корицю, все це вимішати, нафарширувати буряк, полити 20 р сметани і запекти. Подати до столу зі сметаною. Склад: Буряків - 150 г, яблук - 75 г, рису - 15 г, родзинки - 25 г, масла вершкового - 15 г, сметани - 50 г, цукру - 5 г, 1/4 яйця, кориці - 1/10 р.

Бізнес

Дуже підходящий день для того, щоб привести в порядок свої справи. Варто тільки почати, як все почне виходити саме собою.

Туристичний

Ні в якому разі не беріть з собою робочі документи або ноутбук, вирушаючи у відпустку протягом найближчих семи днів. У вас не вийде поєднати повноцінний відпочинок з невеликим, як вам зараз здається, кількістю роботи. Все закінчиться тим, що у компанії комп'ютера ви будете сидіти в номері цілі дні. Варто для цього кудись їхати? Навіть без електронної пошти ви цілком здатні тиждень прожити. А для крайніх випадків існують Інтернет-кафе.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт