Feedback

Гороскоп Водоліям на сьогодні

Сьогодні 25 січня 2017, двадцять сьомий місячний день (всх 6:22 - зах 14:35). Цей день доречний для будь-якої роботи, для посадки і посіву, для спілкування з людьми старшого покоління. На сни не варто звертати уваги.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні хвилює Вас проблема постане перед Вами в повному обсязі. Будьте стриманіші - все буде залежати від Вашого вміння тримати себе в руках. Можливі перебої в подачі електроенергії. Ви зможете зробити багато намічених справ.

Любовний

Сьогоднішній день принесе вам труднощі в любовній сфері. Не виключені суперечки і розставання, а також вимушені розлуки.

Мобільний

Сьогодні положення Юпітера вплине на Вас стільниковий телефон, якщо ви забули його включити сьогодні вранці.

Автомобільний

Сьогодні все буде залежати не тільки від того, наскільки добре Ви розумієте свою машину, але і від того, як Ви вмієте спілкуватися з оточуючими.

Кулінарний

Компот з ревеню і яблук на сахарин Стебла ревеню очистити від шкіри і ворсинок і нарізати невеликими "шпалками". Видаливши з яблук серцевину, нарізати їх шматочками, закип'ятити воду з корицею, покласти у воду яблука і ревінь, накрити кришкою і настоювати на краю плити 5-10 хвилин, після чого додати сахарин за смаком і охолодити. Склад: Ревеню - 75 г, яблук - 75 г, кориці - 1/4 г, сахарин - за смаком, вода - 150 р.

Бізнес

Можливо, пора міняти роботу. Ви вже не один рік працюєте не там де можна проявити всі свої ділові якості.

Туристичний

Незважаючи на те, що цей день традиційно вважається сімейним святом, вам не вперше порушувати традиції. Тому ви цілком можете відправитися в подорож на самоті і абсолютно про це не пошкодувати. Та й хто погодився б скласти вам компанію? Адже ви напевно збираєтеся провести святкову ніч екстремально - де-небудь на вершині гори, на яку попередньо будете довго підніматися, або в небі, на повітряній кулі... Не забудьте зробити фотографії, інакше вам не повірять!

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт