Feedback

Гороскоп Водоліям на сьогодні

Сьогодні 27 лютого 2017, другий місячний день (всх 7:51 - зах 19:06). Цей день дуже сприятливий для наукових досліджень, для роздумів і відкриттів. Цей день вдалий для зачаття дітей і испрошения милости своєї долі. Сприятливий цей день для різного роду і характеру поїздок, відряджень, подорожей - недалеких і більш далеких і тривалих. Він хороший для переміщення, перебудови. Сни, правда, в більшій своїй частині будуть невірними.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Виключіть сьогодні зі свого меню м'ясо, замініть його овочами. Відмінний настрій і бойовий настрій, отримані разом з ранковим зарядом бадьорості, сприяють Вашому самоствердження. Захоплений і тривала праця - ось символ сьогоднішнього дня.

Любовний

День буде просто чудовим. Сьогодні вам може представитися відмінна можливість дізнатися більше про своїх знайомих протилежної статі. Не пропустіть її - стане у нагоді. Причому раніше і в більш інтимних обставин, ніж ви думаєте.

Кулінарний

Пюре із збірних овочів Морква тушкувати з невеликою кількістю молока; інші овочі відварити, з'єднати з морквою, пропустити через часту грати м'ясорубки і розвести гарячим молоком і 10 г розтопленого масла; потім отриману масу вибити, додати цукор і подати з маслом (шматком). Пюре можна подати зі звареним в мішечок яйцем. Склад: Морква - 60 г, цвітної капусти - 60 г, зеленого горошку - 30 г, зелених бобів - 35 г, молока - 60 г, вершкового масла - 25 г, цукру 5 р.

Бізнес

Сьогодні, всі проблеми можна вирішити, незважаючи на те, що вранці Вас можуть чекати неприємності.

Туристичний

Запрошуючи друзів скласти вам компанію в туристичній поїздці, з самого початку постарайтеся чітко обумовити всі організаційні питання. В першу чергу, фінансові. Інакше ви ризикуєте опинитися в дуже неприємній ситуації, коли ваші супутники хором будуть твердити, що ви брали всі витрати на себе. А якщо вони до того ж дійсно виявляться без грошей, вам і справді доведеться за всіх заплатити. Само собою, такий відпочинок вам захочеться якомога швидше забути.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт