Feedback

Гороскоп Водоліям на сьогодні

Сьогодні 23 жовтня 2016, двадцять четвертий місячний день (всх 23:54 - зах 14:36). Цей день можна назвати байдужою, нейтральним. І все ж краще, без шкоди і без шкоди, - продовжувати вже розпочате.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні необхідно набратися терпіння і витримки, щоб уникнути конфліктів з близькими і підлеглими. Ваша прямота і відвертість допоможуть розвіяти недомовленості. Відкладіть вирішення будь-яких фінансових проблем, не підписуйте ніяких документів. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Любовний

Сьогодні, цілком можливий легкий флірт. А ось до більш тісних взаємин справа, швидше за все, не дійде.

Мобільний

Якщо ви надумали придбати новий апарат, то варто довіритись зірок і вибрати відому марку. Адже невідомий виробник - що може бути гірше, навіть якщо і ціна нижче і функцій більше.

Автомобільний

Сьогодні, не варто занадто сильно заглиблюватися у свої думки, а то ще звернете куди-небудь не туди, і якщо й не заблукаєте, то вже точно встигнете на роботу, от і пояснюйте потім, що ви розмірковували над новими завданнями.

Кулінарний

Тефтелі м'ясні з часником, парові М'ясо, очищене від жиру і сухожиль, пропустити два-три рази через часту грати м'ясорубки, після чого змішати з вареним рисом і дрібно рубаним товченим часником, добре вибити, зробити 3-4 кульки і на пару довести до готовності. Подати до столу з маслом (шматком). Склад: М'яса - 100 г, рису - 15 г, масла вершкового - 10 г, часнику - 2 р.

Бізнес

На роботі у вас все має бути в повному порядку, і ви швидко розберетеся з усіма сьогоднішніми справами, не вже їх і багато.

Туристичний

Ви сьогодні, набагато охочіше займутесь проблемою підготовки чужого відпочинку, ніж організацією свого власного. На свої власні справи вам буде не вистачати часу, то бажання. Якщо вас не знайдеться, кому поквапити, ви цілком здатні провести весь тиждень без всякої користі, так що хочете куди-небудь все-таки з'їздити, скористайтеся допомогою більш рішучих людей.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт