Feedback

Гороскоп Овнам на сьогодні

Сьогодні 7 грудня 2016, дев'ятий місячний день (всх 13:11 - зах -). Цей день найкраще присвятити тільки тим справам, які вже давно розпочаті і вимагають тільки продовження. Він хороший і щасливий для новобудови і перебудови, для удобрення землі, посадки і посіву, для покупки великої рогатої худоби. Праця у цей день помножить досвід і розсудливість. День гарний також для веселощів, для любовного спілкування. Сни здійсняться.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Енергії у Вас сьогодні хоч відбавляй. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Вдало складуться любовні та сімейні стосунки.

Любовний

Ви сповнені радісних емоцій, і ранкові події підтримають це настрій.

Мобільний

Нагадайте вашого телефону, щоб він нагадав тобі завтра про майбутні важливі події. В іншому випадку може виявитися, що вони не такі вже й важливі і що про них можна з чистою совістю забути.

Автомобільний

Якщо у Вас з'явиться вільний час, то найкраще присвятити його турботам про зовнішньому вигляді машини, гарний вигляд їй не завадить.

Кулінарний

Суфле сирне з вишневою підливою, парове З манної крупи і 30 г води зварити кашу і охолодити. Сир (свіжий, сухий) протерти крізь сито, з'єднати з манною кашею, додати жовток, 5 г цукру і 5 г розтопленого масла. Все це добре розтерти, ввести збитий білок, злегка вимішати, викласти у формочки, змащені маслом, і на пару довести до готовності. З вишні і 100 г води, 10 г цукру і картопляного борошна зварити кисіль і гарячим полити суфле. Склад: Сир - 120 г, крупи манної - 10 г, масла вершкового - 10 г, цукру - 15 г, 1/2 яйця, вишні сухий - 25 г, борошна картопляною - 5 р.

Бізнес

Сьогодні на роботі рекомендується вирішувати глобальні питання, а дрібні рутинні справи передоручити кому-небудь іншому.

Туристичний

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Любовне побачення краще відкласти - ні до чого хорошого воно не приведе. Сьогодні Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт