Feedback

Гороскоп Овнам на сьогодні

Сьогодні 25 березня 2017, двадцять сьомий місячний день (всх 5:25 - зах 15:23). Цей день доречний для будь-якої роботи, для посадки і посіву, для спілкування з людьми старшого покоління. На сни не варто звертати уваги.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День гарний для занять мистецтвом, але ніяк не бізнесом - Ви сьогодні дуже неуважні. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Сьогодні може бути прибуток від справи, в яку Ви вклали чимало коштів і енергії, або матеріальне заохочення. Вірогідні конфлікти з близькими, особливо зі старшими родичами.

Любовний

Сьогодні ваше спілкування з вашим коханою людиною буде дуже серйозним і грунтовною. Ви обговорите всі загальносвітові проблеми, включивши до їх списку і проблему ваших з ним стосунків, і навіть деяким з них знайдете рішення. Хочеться вірити, що здійсненне.

Мобільний

Сьогодні вас може очікувати неприємності з мобільником, можлива несподівана розрядження батарей. Шукайте компроміс і знайдете.

Автомобільний

Сьогодні, контроль за емоціями з приводу обстановки на дорогах допоможе вам уникнути аварійно-небезпечних ситуацій і без перешкод дістатися до місця призначення.

Кулінарний

Шніцель з капусти Листя капусти відварити в солоній воді, остудити і злегка віджати, потім розділити на 2 частини, надати їм форму шніцелів, вмочити у збите яйце, обваляти в висівках і обсмажити на олії. Склад: Капуста - 250 г, 1 яйце, вершкового масла - 20 г, висівок пшеничних - 20 р.

Бізнес

Постарайтеся проявити обережність у спілкуванні з діловими компаньйонами, адже співпраця принесе процвітання вашому бізнесу.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт