Feedback

Гороскоп Овнам на сьогодні

Сьогодні 21 жовтня 2016, двадцять другий місячний день (всх 21:39 - зах 13:11). Цей день несприятливий і невдалий для починань різних підприємств. Сни збуваються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День небезпечний для Вас любовними переживаннями, розчаруваннями, інтригами. У другій половині дня суворіше дотримуйтеся дієти. Dваша прискіпливість може спровокувати конфлікт між Вами і коханою людиною. Перевантаження небезпечні нервовим зривом.

Любовний

Не виключено навіть, що в ліжку ви опинитеся сьогодні аж ніяк не один раз. Причому, навіть можливо, що з різними людьми.

Мобільний

Чи варто сьогодні вимикати на ніч телефон, адже пропущені дзвінки можуть бути дуже Важливими.

Автомобільний

Сьогодні, є істотна ймовірність потрапити в дорожньо-транспортну пригоду через вашу неуважність.

Кулінарний

Пшоняна каша з фруктами і медом Добре промите пшоно всипати в кипляче молоко, додати цукор і 10 г масла і варити до загустіння, потім додати промиті фрукти, перемішати, щільно закрити кришкою і на 2-3 години поставити у неспекотний духову шафу або на плиту. Подавати до столу з маслом. Окремо подати мед. Склад: Пшона - 50 г, чорнослив - 30 г, сушених абрикосів - 20 г, родзинки - 20 г, молоко - 100 г, вершкового масла - 20 г, цукру - 5 г, меду - 30 р.

Бізнес

Постарайтеся тримати ділові відносини з компаньйонами під своїм чуйним контролем, вечір сприятливий для переговорів і зустрічей.

Туристичний

Якщо в процесі розпакування валіз ви виявите, що фотоапарат забули вдома, а відеокамера втратила зарядний пристрій, не варто, махнувши рукою, говорити: Ну і нехай, обійдемося!. Не обійдетеся. Візьміть техніку напрокат, напевно поблизу готелю, де ви зупинилися, або навіть в ній самій існує пункт прокату. В крайньому випадку, купити одноразовий фотоапарат. Якщо ви не подбаєте про те, щоб зберегти самі яскраві моменти відпочинку, потім гірко в цьому покається.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт