Feedback

Гороскоп Овнам на сьогодні

Сьогодні 24 квітня 2017, двадцять восьмий місячний день (всх 4:39 - зах 16:53). Цей день грунтовно нещасливий - у всьому і для всього. Нічого не варто починати, робити все піде криво і навскіс. Сни дуже правдиві.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні такий день, коли варто віддатися цілком і повністю захватившему Вас почуттю. Можливі проблеми матеріального характеру, якщо Ви дозволяли собі розслабитися, то вірогідні фінансові труднощі. Нові зв'язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Будьте обережні з автомобілем.

Любовний

У цей день не варто забувати про те, що ви не єдина жива істота на цій планеті. Більше того, десь на неї ж є людина, якій ви дуже дороги і який не зовсім байдужий вам. А значить, ви за нього відповідаєте. Будуйте лінію своєї поведінки виходячи з цієї відповідальності.

Мобільний

Сьогодні не варто вимикати мобільник на ніч. Є ймовірність втрати так необхідного Вам дзвінка.

Автомобільний

Сьогодні, можливі аварійні ситуації на дорогах, причому їх можете створити і ви самі. Постарайтеся все ж їздити більш акуратно, інакше в кращому випадку вам доведеться платити штрафи і не одного разу.

Кулінарний

Бісквітні палички з гематогеном Гематоген залити холодною водою, розмішати віником і дати постояти 20-30 хвилин, після чого процідити і збити в густу піну. Жовток розтерти з цукром (20 г), з'єднати з гематогеном, всипати борошно і злегка вимішати, після чого викласти в конверт і випустити на змащений маслом лист невеликі палички; посипати палички дрібно рубаними горіхами, змішаними з цукром і випікати при помірній температурі духової шафи, а потім дати гарненько підсохнути у відкритому духовій шафі. Палички можна подати з какао або з вітамінними соками. Склад: Гематогену - 20 г, 1 яєчний жовток, цукру - 25 г, борошна - 20 г, горіхів волоських очищених - 20 г, вершкового масла - 5 г, води - 60 р.

Бізнес

Вам слід починати мислити більш гнучко, і неизбегать нового. Це принесе Вам успіх у найближчому майбутньому.

Туристичний

Вирушаючи в подорож, неодмінно дізнайтеся заздалегідь, продаються в обраній вами країні ті ліки, якими ви постійно користуєтесь (навіть якщо це легке заспокійливе). Цілком може виявитися так, що вам знадобиться рецепт на те, що будинок перебуває у вільному продажу, тобто для отримання рецепту вам буде потрібно відвідати лікаря. І на всяк випадок поцікавтеся, чи можна провозити через кордон ті таблетки, які ви захочете взяти з собою.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт