Feedback

Гороскоп Овнам на сьогодні

Сьогодні 20 січня 2017, двадцять другий місячний день (всх 1:14 - зах 11:53). Цей день несприятливий і невдалий для починань різних підприємств. Сни збуваються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Активний, творчий день. День пройде ефективно, якщо Ви спрямуєте свій потенціал на вирішення справ, що потребують фізичне навантаження. Відносини з коханою людиною можуть опинитися під загрозою - хтось із Вас двох прийме остаточне рішення про розставання. Захоплений і тривала праця - ось символ сьогоднішнього дня.

Любовний

Вам незатишно жити в тій ролі, яку ви придумали для себе у вашому тандемі. Так і вашого улюбленого людини, можливо, його роль не влаштовує. Зірки радять сьогодні обговорити хто є хто і що вам далі з цим робити. Зрештою, ваші відносини у ваших руках.

Мобільний

Сьогодні, Вам слід проявити обережність при користуванні мобільним телефоном. Дуже велика ймовірність натискання сусідніх і кнопок і відповідно великий ризик потрапити куди-небудь не туди.

Автомобільний

Прекрасне технічний стан автомобіля допоможе зробити масу ділових і сімейних поїздок, якщо ви озаботитесь вчасно техоглядом.

Кулінарний

Фрикадельки рисові в червоному вині Рис розварити в 150 г води, злегка охолодити, після чого зробити 10-12 фрикадельок, покласти їх на тарілку і залити киселем, приготованим з червоного вина, картопляного борошна і решті води. Склад: Рис - 50 г, червоного вина - 40 г, цукру - 10 г, картопляного борошна - 3 г, води - 200 р.

Бізнес

Можливо, від Вас будуть потрібні певні зусилля при веденні поточних справ. Треба діяти обдумано і швидко, намагаючись уникати старих шаблонів.

Туристичний

Перед тим, як відправитися в шлях, уважно придивіться до своїх майбутніх супутників. Не виключена ймовірність того, що вони не хочуть нікуди їхати і збирають речі лише тому, що вже давним-давно обіцяли вам спільну поїздку. Якщо ви помітите хоч найменший ознака такого, обов'язково поговоріть з ними. Можливо, разом вам вдасться розробити план, який влаштує всіх. А от якщо ви проігноруєте чужі інтереси, поїздка напевно перетвориться на муку.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт