Feedback

Який подарунок подарувати на день ангела?

04.09.2013 4515
Для дівчини, жінки можна придбати: гарний модний шарф, рукавички, набори ароматизованих свічок, набір рушників, смішні тапочки, хороший гаманець, набір косметичок, професійний манікюрний набір, комплект постільної білизни, декоративні подушки, книга з цікавої для іменинника тематики (мистецтво, флористика, екзотична кулінарія та ін.), набір чаїв, клатч (маленька сумочка, частіше всього в форматі конверта, яку легко носити в руці, як гаманець), оригінально оформлена флеш-карта, оплачений курс масажу в спа-салоні, абонемент у фітнес-центр або басейн.
Для хлопця, чоловіка можна купити: аксесуари для автомобіля, диск з піснями, в яких згадується його ім'я, термос, CD або DVD диск з хорошим фільмом або музикою, настільні електронні годинники або будильник незвичайної форми, підставку для дисків, аксесуар - сумочка для СD , гарний шкіряний гаманець, брелок, що відгукуються на свист господаря, одинник Casio (серія - рибалка, для любителів риболовлі, з можливістю визначення активності риби).
Також можна купити ангелочка з гіпсу, глини, скла або іншого матеріалу. Він буде відмінним оберегом, що охороняє свого володаря. Красива вітальна листівка доповнить ваш подарунок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Ангела, в якому знаходиться 103 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт