Feedback

Ювелірна шпилька в подарунок

26.09.2019 1690

1. Золоті шпильки для дітей - це своєрідні талісман від негативної енергетики. Часто такий подарунок підносять на честь народження малюка або на хрестини. Адже не слід забувати, що в усі часи шпилька служила найпростішим оберегом від лихого ока.

2. Відмінним способом посилити дію амулета стане додавання інших магічних атрибутів - оберега від вроків Око Фатіми, або навіть хрестика.

3. Брошка-шпилька - красива прикраса для маленьких модниць, а а також нагадування про батьківську турботу і любов. Таку прикрасу можна приколоти на плаття або сарафан, жакет, блузку або капелюшок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Ангела, в якому знаходиться 103 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Який подарунок подарувати на день ангела?

  Який подарунок подарувати на день ангела?

  Для дівчини, жінки можна придбати: гарний модний шарф, рукавички, набори ароматизованих свічок, набір рушників. Для хлопця, чоловіка можна купити: аксесуари для автомобіля, диск з піснями, в яких згадується його ім'я, термос. Також можна купити ангелочка з гіпсу, глини, скла ... 6907

 • Пам'ять святого благовірного Олега Брянського

  Пам'ять святого благовірного Олега Брянського

  Святий благовірний князь Олег Брянський, внук священномученика благовірного князя Михайла Чернігівського, відрізнявся глибоким благочестям і прагненням до ангельського ... 1160

 • Ювелірна шпилька в подарунок

  Ювелірна шпилька в подарунок

  Вибираємо ювелірні прикраси в ... 1689

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт