Feedback

Каліграф

01.07.2016 534

Каліграфія - вид образотворчого мистецтва, мистецтва красивого письма. Спеціаліст повинен досконало володіти обраною технікою, знати принципи зображально-шрифтової композиції. Каліграфи можуть самостійно розробляти шрифти і потім застосовувати їх в графіку.
У роботі важливо все - нахил пера, положення тіла, тиск, пропорції, стилі. При написанні важливий кожен штрих, пропорції, стилі.
У сучасному житті каліграфія застосовується при декоративному оформленні книг, брошур, гравюр, ілюстрацій, листівок, запрошень. Все, що зроблено вручну, а не із застосуванням комп'ютерної графіки, оцінюється дорожче і довше зберігається, як пам'ять.
Професія має на увазі наявність художнього смаку, здібностей до малювання, розвинену дрібну моторику, відмінний окомір, акуратність, посидючість і схильність до монотонної роботи.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День художника в Україні 2024, в якому знаходиться 43 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Вітражист

  Вітражист

  Вітражист - фахівець з декоративного оформлення конструкцій зі скла ... 972

 • Декоратор

  Декоратор

  Декоратор - фахівець в галузі художнього оформлення інтер'єрів з використанням живопису, графічних засобів, тканин, техніки, ... 1206

 • Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець - науковий фахівець, який вивчає історію і зміст різних художніх творів, частіше - творів образотворчого ... 916

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт