Feedback

Мистецтвознавець

01.07.2016 910

Мистецтвознавець - експерт в певній галузі мистецтва. Мистецтвознавці затребувані в музеях, антикварних салонах, художніх галереях. Часто фахівці пишуть статті в газети, журнали та електронні ЗМІ. Мистецтвознавець - це не просто професія, це стан душі. Щоб стати професіоналом в цій області, необхідно цінувати і любити твори мистецтва. Діяльність мистецтвознавця включає в себе постійне спілкування з шедеврами, їх вивчення, аналіз. Вивчаються музейні експонати або приватні колекції. Як правило, мистецтвознавці спеціалізуються на певній епосі, виступаючи експертом в своїй області. До них звертаються за допомогою в оцінці вартості творів з урахуванням манери письма і історичного підтексту. Коли висновків мистецтвознавця недостатньо, вдаються до лабораторних досліджень.
У роботі мистецтвознавця важливі такі якості, як: хороша пам'ять, широкий кругозір, любов до читання, мистецтва, аналітичне мислення, вміння грамотно висловлювати свої думки усно і письмово.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День художника в Україні 2024, в якому знаходиться 43 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Вітражист

  Вітражист

  Вітражист - фахівець з декоративного оформлення конструкцій зі скла ... 970

 • Декоратор

  Декоратор

  Декоратор - фахівець в галузі художнього оформлення інтер'єрів з використанням живопису, графічних засобів, тканин, техніки, ... 1201

 • Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець - науковий фахівець, який вивчає історію і зміст різних художніх творів, частіше - творів образотворчого ... 910

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт