Feedback

Вітражист

02.07.2016 970

Вітражисти затребувані в дизайнерських і архітектурних бюро, будівельних компаніях, приватних майстерень, виставкових комплексах.
Вітражисти затребувані в дизайнерських і архітектурних бюро, будівельних компаніях, приватних майстерень, виставкових комплексах.
Вітражист створює ескіз майбутнього твору, погодить із замовником малюнок і техніку виконання. Потім починається підбір кольорового скла, вирізання деталей згідно з кресленнями та шаблонами, нанесення візерунка, якщо це необхідно. Деталі обпікаються в спеціальній печі і потім скріплюються електропаяльником. Готова конструкція інсталюється на місці, створюється ескіз майбутнього твору, погоджується із замовником малюнок і техніка виконання. Потім починається підбір кольорового скла, вирізання деталей згідно з кресленнями та шаблонами, нанесення візерунка, якщо це необхідно. Деталі обпікаються в спеціальній печі і потім скріплюються електропаяльником. Готова конструкція інсталюється на місці.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День художника в Україні 2024, в якому знаходиться 43 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Вітражист

  Вітражист

  Вітражист - фахівець з декоративного оформлення конструкцій зі скла ... 970

 • Декоратор

  Декоратор

  Декоратор - фахівець в галузі художнього оформлення інтер'єрів з використанням живопису, графічних засобів, тканин, техніки, ... 1201

 • Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець - науковий фахівець, який вивчає історію і зміст різних художніх творів, частіше - творів образотворчого ... 909

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт