Feedback

Тату майстер

30.06.2016 3250

Тату-майстер найчастіше працює в тату-салонах або на дому за наявністю необхідного обладнання.
Справжній майстер татуювання в якійсь мірі схожий на лікаря. Робота з гострою голкою вимагає акуратності і стерильності. В іншому випадку красивий натільний малюнок може обернутися для клієнта великими проблемами зі здоров'ям.
У вільний час фахівець розробляє нові сюжети для тату, пропонує їх клієнтам. Ті, в свою чергу, можуть вибрати один із запропонованих варіантів, а можуть прийти в салон зі своїм власним. Найчастіше малюнки свідчать про приналежність до тієї чи іншої субкультури, немов у давнину - приналежність до племені.
Татуювання можуть бути чорно-білими і кольоровими, можуть бути нанесені на руку або на тіло, можуть прикрашати і іноді спотворювати.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День художника в Україні 2024, в якому знаходиться 43 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Вітражист

  Вітражист

  Вітражист - фахівець з декоративного оформлення конструкцій зі скла ... 1032

 • Декоратор

  Декоратор

  Декоратор - фахівець в галузі художнього оформлення інтер'єрів з використанням живопису, графічних засобів, тканин, техніки, ... 1260

 • Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець - науковий фахівець, який вивчає історію і зміст різних художніх творів, частіше - творів образотворчого ... 951

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт