Feedback

Диригент

29.06.2016 192
Диригент по-своєму трактує музичний твір і управляє ансамблем виконавців. Професійний хор (оркестр), театри, консерваторії, музичні школи та ін. Професія диригента - одна з найскладніших в музичній сфері. Від його професіоналізму залежить успіх всього виступу. Диригент несе відповідальність за якість звучання і злагодженість роботи всієї команди. Спеціаліст повинен не тільки розбиратися в музичних творах, але також зобов'язаний знати здібності кожного музиканта або хориста, це впливає на підбір партії для кожного. Як правило, диригент намагається надати твору виразність, вигадати щось нове незвичне звучання.
Диригент становить план репетицій, відповідає за постановку вистав, пропонує графік виступів. Він же підбирає музикантів, хористів, допомагає новачкам влитися в робочий процес. Під час виступу диригент виконує своє головне завдання - управляє музичною командою за допомогою певних жестів.
У професії диригента важливі такі якості, як: музичний слух, почуття ритму, хороша координація рук, гнучкі і рухливі пальці, багата творча фантазія, лідерські якості, організаторські здібності, комунікабельність.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 96 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 206

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 203

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 264

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт