Feedback

Мультипликатор

29.06.2016 1499

Художники-мультиплікатори працюють в мультиплікаційних студіях, рекламних агентствах, студіях web-дизайну, компаніях, що спеціалізуються на створенні комп'ютерних ігор.
Діяльність мультиплікатора полягає не тільки в промальовуванні і розкадруванні мультиплікаційних сцен. Робота починається з опрацювання сценарію і продумування майбутніх персонажів. Щоб сюжет був позитивно сприйнятий глядачами, все повинно бути ідеально - від кольору одягу героїв до плавності і чіткості їх рухів, міміки, жестикуляції, артистичності.
Далі мультиплікатор виконує ескізи, промальовує героїв і декорації, після чого приступає до анімації ключових і проміжних фаз.
У професії мультиплікатора важливі такі якості, як: вміння малювати, акторські дані, почуття кінематики, акуратність, посидючість, хороший окомір і просторове бачення.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День художника в Україні 2024, в якому знаходиться 43 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Вітражист

  Вітражист

  Вітражист - фахівець з декоративного оформлення конструкцій зі скла ... 1013

 • Декоратор

  Декоратор

  Декоратор - фахівець в галузі художнього оформлення інтер'єрів з використанням живопису, графічних засобів, тканин, техніки, ... 1247

 • Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець

  Мистецтвознавець - науковий фахівець, який вивчає історію і зміст різних художніх творів, частіше - творів образотворчого ... 940

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні