Feedback

Верстальник

24.06.2016 1587

Верстальники затребувані в друкарнях, видавництвах, рекламних агентствах або дизайн-студіях.
Головний обов'язок верстальника - створення гармонійних макетів для багатосторінкових видань. Макет складається з тексту та ілюстрацій, які повинні вміститися в повному обсязі на виділеному фрагменті друкованого видання. Готовий макет переходить потім в руки дизайнеру. Дизайнер займається візуальним оформленням макета і повертає роботу назад верстальщику.
На цьому етапі необхідно добитися того, щоб текст і зображення виглядали рівно і красиво, абзаци щоб читалися, заголовки щоб були чіткими. Для виконання завдань верстальщику необхідно знати певні правила і термінологію. Після остаточного «причісування» тексту роботу передають фахівцю з додрукарської підготовки.
У професії верстальника важливі такі якості, як: відповідальність, уважність, акуратність, уважність до дрібниць, посидючість, впевнена робота з комп'ютерною технікою.
Верстальник, як і будь-який інший фахівець, повинен постійно вдосконалюватися і «вчитися, вчитися і ще раз вчитися». Свіжу інформацію можна черпати в Інтернеті, з комп'ютерних газет і журналів, періодично купувати книги про верстку і дизайн.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День поліграфії України 2024, в якому знаходиться 18 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Верстальник

  Верстальник

  Верстальник в поліграфії - фахівець з верстки багатосторінкових видань - газет, журналів, книг, брошур, ... 1586

 • Журналіст

  Журналіст

  Журналіст - професіонал зі збору, обробці і масового розповсюдження інформації розважального або аналітичного характеру через засоби масової ... 1241

 • Інженер-технолог в поліграфії

  Інженер-технолог в поліграфії

  Інженер-технолог в поліграфії - фахівець з вищою освітою, що займається виробництвом, управлінням, настроюванням і контролем роботи устаткування для ... 1231

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт