Feedback

Журналіст

24.06.2016 1277

Робота журналіста затребувана в газетах і журналах, на радіо і телебаченні, в видавництвах і прес-службах.
Діяльність журналіста має на увазі безліч напрямків: газетна, фото-, радіо-, тележурналістика. Однак сама по собі робота зводиться до основних етапів: пошук інформації, обробка та написання статей відповідно до цілей, стилістиці і іміджу видання, публікація, отримання зворотного зв'язку.
Посада журналіста важлива і відповідальна. Він формує громадську думку, відображає реакцію на певні події, а іноді і впливає на них. Важливо доносити коректну і правдиву інформацію до населення.
Кар'єра журналіста, як правило, починається від позаштатного оглядача, потім фахівця дають вести власну рубрику, потім можна стати начальником відділу, випусковим редактором і головним редактором ЗМІ.
Професійному журналісту властиві такі якості: активна участь у суспільному житті, начитаність, товариськість, чарівність, спостережливість, ініціативність, працьовитість, відсутність страху і стресостійкість.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День поліграфії України 2024, в якому знаходиться 18 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Верстальник

  Верстальник

  Верстальник в поліграфії - фахівець з верстки багатосторінкових видань - газет, журналів, книг, брошур, ... 1624

 • Журналіст

  Журналіст

  Журналіст - професіонал зі збору, обробці і масового розповсюдження інформації розважального або аналітичного характеру через засоби масової ... 1276

 • Інженер-технолог в поліграфії

  Інженер-технолог в поліграфії

  Інженер-технолог в поліграфії - фахівець з вищою освітою, що займається виробництвом, управлінням, настроюванням і контролем роботи устаткування для ... 1273

Всі статті