Feedback

Корректор

24.06.2016 554

Коректори затребувані в ЗМІ, поліграфічних підприємствах, видавництвах, редакціях інтернет-порталів. Коректор може виконувати свої обов'язки віддалено в будинку або в офісі. Будь-який текст, який може будь-хто прочитати, повинен бути написаний грамотно. Однак навіть у досить грамотної людини іноді бувають помилки. Робота коректора полягає в вичитуванні тексту та коригуванні знайдених помилок.
Коректор ретельно переглядає всі сторінки, які в майбутньому повинні бути надруковані. Крім орфографічних і пунктуаційних помилок помічає недоліки верстки - зайві переноси або абзаци. Далі звіряє відповідність малюнків з їх підписами, коригує змісту і виноски.
Щоб працювати коректором, кандидату обов'язково потрібні такі якості, як: ідеальна грамотність, посидючість, уважність, хороший зір, готовність до обробки та вичитки великої кількості тексту.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День поліграфії України 2024, в якому знаходиться 18 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Верстальник

  Верстальник

  Верстальник в поліграфії - фахівець з верстки багатосторінкових видань - газет, журналів, книг, брошур, ... 1613

 • Журналіст

  Журналіст

  Журналіст - професіонал зі збору, обробці і масового розповсюдження інформації розважального або аналітичного характеру через засоби масової ... 1267

 • Інженер-технолог в поліграфії

  Інженер-технолог в поліграфії

  Інженер-технолог в поліграфії - фахівець з вищою освітою, що займається виробництвом, управлінням, настроюванням і контролем роботи устаткування для ... 1259

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт