Feedback

Web-інтегратор

09.06.2016 572

Найчастіше веб-інтегратори працюють в IT-відділах великих компаній, деякі працюють в якості фрілансерів і одночасно обслуговують кілька фірм.
Головне завдання веб-інтегратора полягає в розробці та встановленні на підприємстві такого інтернет-рішення, яке оптимально підійде для прискорення і спрощення роботи інформаційних процесів. Веб-інтегратори займаються розробкою інтернет-сайтів і систем для їх управління, інтернет-рішень під конкретні завдання замовників, впровадженням цих рішень, навчанням і консультуванням персоналу.
У професії веб-інтегратора важливі такі якості, як: аналітичний склад розуму, математичні здібності, багата фантазія, вміння прогнозувати, відсутність страху перед експериментами і інноваціями.

Пропонуємо Вам переглянути розділ З Днем веб-майстра 2025, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Адміністратор бази даних

  Адміністратор бази даних

  Адміністратор бази даних обслуговує серверні бази даних, в яких зберігається інформація з різних комп'ютерів однієї мережі. Популярні бази даних - Oracle і Microsoft SQL ... 1547

 • Верстальник HTML

  Верстальник HTML

  HTML-верстальник виконує верстку веб-сторінок за заданим шаблоном і графічного ... 1573

 • Шифрувальник або криптограф

  Шифрувальник або криптограф

  Шифрувальник або криптограф (фр. «Chiffre» - цифра, від грец. «Kryptos» - таємний і «grapho» - пишу) спеціалізується на зашифруванні і розшифруванні важливої ... 1695

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт