Feedback

Верстальник HTML

09.06.2016 1530

Без роботи верстальника html не обійдуться в фірмах з розробки сайтів, дизайн-студіях, а також інтернет-відділах великих компаній. Часто верстальники працюють віддалено, виконуючи одночасно кілька замовлень.
HTML (Hyper Text Markup Language) - сучасну мову гіпертексту для створення веб-сторінок. HTML-верстальник - це той, хто володіє цим мов і тому може виконувати верстку. Головна вимога в роботі - однакове відображення підсумкового результату у всіх популярних браузерах.
Робота верстальника ділиться на 4 етапи: аналіз графічного дизайну майбутнього сайту, добірка шаблонів і методів верстки, нарізка графічного зображення і складання готового html-шаблону.
У професії важливі такі якості, як: уважність і зосередженість, терпіння і посидючість, акуратність, стресостійкість та аналітичний розум.

Пропонуємо Вам переглянути розділ З Днем веб-майстра 2024, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Адміністратор бази даних

  Адміністратор бази даних

  Адміністратор бази даних обслуговує серверні бази даних, в яких зберігається інформація з різних комп'ютерів однієї мережі. Популярні бази даних - Oracle і Microsoft SQL ... 1469

 • Верстальник HTML

  Верстальник HTML

  HTML-верстальник виконує верстку веб-сторінок за заданим шаблоном і графічного ... 1530

 • Шифрувальник або криптограф

  Шифрувальник або криптограф

  Шифрувальник або криптограф (фр. «Chiffre» - цифра, від грец. «Kryptos» - таємний і «grapho» - пишу) спеціалізується на зашифруванні і розшифруванні важливої ... 1658

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт