Feedback

Адміністратор бази даних

10.06.2016 1561

Адміністратори баз даних затребувані в державних і комерційних структурах, де необхідно забезпечувати порядок зберігання і безпеку інформації.
Адміністратор баз даних забезпечує безперебійну роботу IT-обладнання на підприємстві. Спеціаліст розробляє вимоги до баз даних, проектує майбутню систему і бере безпосередню участь в її реалізації. Надалі забезпечується доступ до інформації для рядових користувачів, підтримується цілісність, здійснюється поточне налаштування.
В обов'язки АБД входить ведення питаннями безпеки системи. Адміністратор управляє обліковими записами і встановлює антивірусні програми з метою виключити несанкціонований доступ до інформації. Періодично адміністратор баз даних виконує резервне копіювання даних і відновлює інформацію в разі її втрати.

Пропонуємо Вам переглянути розділ З Днем веб-майстра 2025, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis





Цікаві статті

 • Адміністратор бази даних

  Адміністратор бази даних

  Адміністратор бази даних обслуговує серверні бази даних, в яких зберігається інформація з різних комп'ютерів однієї мережі. Популярні бази даних - Oracle і Microsoft SQL ... 1559

 • Верстальник HTML

  Верстальник HTML

  HTML-верстальник виконує верстку веб-сторінок за заданим шаблоном і графічного ... 1604

 • Шифрувальник або криптограф

  Шифрувальник або криптограф

  Шифрувальник або криптограф (фр. «Chiffre» - цифра, від грец. «Kryptos» - таємний і «grapho» - пишу) спеціалізується на зашифруванні і розшифруванні важливої ... 1714

Всі статті