Feedback

Арт-директор

06.06.2016 233
Посада арт-директора затребувана в різних видавництвах, рекламних і брендингових агентствах, дизайн-студіях, в індустрії розваг.
У професії арт-директора велика кількість напрямків. Кожна, специфічно вимагає особливих навичок і вмінь.
У брендинговому агентстві головне завдання фахівця - вести проекти з розробки фірмового стилю, бренд-бука, упаковки продукції, web-сайту. Арт-директор керує штатом дизайнерів, спілкується із замовниками, стежить за термінами, приймає важливі рішення, відповідає за кінцевий результат.
У видавництвах арт-директор займається оформленням книг і журналів, задає загальну концепцію, підбирає шрифти, зображення, сітку, контролює фотосесії. Головне завдання тут - дотримуватися виробленого стилю видання.
У рекламних агентствах повного циклу арт-директор підпорядковується керівнику творчої групи. Його мета - пропозиція креативних і одночасно ефективних рішень, які б не виходили за рамки бюджету замовника. У підпорядкуванні фахівця: копірайтери, дизайнери, підрядники, фотографи, ілюстратори та багато інших фахівців.
Хороший арт-директор - це комунікабельний, впевнений в своїх силах, що володіє розвиненим художнім смаком фахівець. Він активний по життю, є відмінним управлінцем, має високу працездатністю і стійкий до стресів.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День PR-спеціаліста, в якому знаходиться 2 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Спічрайтер

  Спічрайтер

  Спічрайтер (від англ. «Speech» - мова, «writer» - автор, письменник) - фахівець в області PR, пише тексти для публічних виступів бізнесменів і ... 652

 • Event-менеджер

  Event-менеджер

  Event-менеджер - це фахівець з планування та організації різних заходів для організацій, структур і приватних ... 652

 • SMM-менеджер

  SMM-менеджер

  SMM-менеджер - фахівець з просування бренду, web-сайту, товарів або послуг за допомогою соціальних майданчиків в Інтернеті, до яких відносяться: соціальні мережі, блоги, ... 610

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт