Feedback

SMM-менеджер

07.07.2016 1832

SMM-менеджер затребуваний у всіх компаніях, які так чи інакше представлені в інтернет-середовищі або здійснюють електронну торгівлю: рекламні агентства, інтернет-магазини, інтернет ЗМІ, інтернет-представництва відомих брендів. Спеціаліст може працювати в офісі або вести справи віддалено.
SMM (Social Media Marketing) - це комплексна стратегія схожа на роботу професійного маркетолога. Коло обов'язків фахівця велике. SMM-менеджер вивчає цільову аудиторію проекту, знаходить майданчики, де та представлена ​​в найбільшої концентрації, створює стратегію просування. Робота в подальшому ділиться на декілька напрямів: Оновлення груп в соціальних мережах, їх модерація. Популярні сучасні майданчики: Вконтакте, Facebook, Google+, Instagram, Twitter.
Проведення віртуальних заходів та конкурсів, управління рекламою. Спілкування з цільовою аудиторією, управління репутацією, згладжування негативу.
Робота з лідерами думок, пошук «агентів впливу». Пошук підрядників або фрілансерів. Генерація унікального і цікавого контенту. Вивчення діяльності конкурентів.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День PR-спеціаліста 2024, в якому знаходиться 2 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Спічрайтер

  Спічрайтер

  Спічрайтер (від англ. «Speech» - мова, «writer» - автор, письменник) - фахівець в області PR, пише тексти для публічних виступів бізнесменів і ... 937

 • Event-менеджер

  Event-менеджер

  Event-менеджер - це фахівець з планування та організації різних заходів для організацій, структур і приватних ... 1170

 • SMM-менеджер

  SMM-менеджер

  SMM-менеджер - фахівець з просування бренду, web-сайту, товарів або послуг за допомогою соціальних майданчиків в Інтернеті, до яких відносяться: соціальні мережі, блоги, ... 1832

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні