Feedback

Цінність подарунка визначається зовсім не його грошовою вартістю

18.05.2016 556

Можливо, що подарунок потрібний і доречний, але форма його вручення може виявитися настільки образливою, що той, кому подарунок призначений, може і відмовитися від нього. Вручення цінного подарунка є не проявом людської близькості, а символом матеріального достатку. Однак, дарувати цінні подарунки - це привілей не тільки заможних людей, їх іноді дарують ті, хто не відчуває внутрішньої потреби в тому, щоб подарунком доставити іншій людині радість.

Колись, при відзначенні дня народження, іменинник, нікого не запрошуючи, однозначно піклувався про святковий стіл і чекав візитів знайомих і друзів, які знали про цей день з календаря. Ця традиція збереглася і зараз, хоча на вечір з нагоди дня народження приходять тільки за запрошенням.

Подарунок, звичайно, вручається тому, кого прийшли привітати.

Якщо ваш знайомий не влаштовує спеціального святкового вечора, але при подібних обставинах сам дарував який-небудь подарунок, варто подбати про те, щоб не залишитися в боргу.

Найпопулярніший подарунок - квіти. Вони завжди радують і завжди до речі, проте не завжди можна обмежитися тільки красивим букетом. Особливо якщо свого часу ви отримали від сьогоднішнього іменинника разом з квітами ще який-небудь подарунок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день філософії 2024, в якому знаходиться 23 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: koryazhma

Цікаві статті

  • Соціолог-статист

    Соціолог-статист

    Соціолог - фахівець зі збору інформації, вивчення, аналізу та оцінки різних фактів і явищ в ... 987

  • Дипломат

    Дипломат

    Дипломат - офіційна особа держави, уповноважена представляти інтереси країни на зовнішній політичній ... 1125

  • Перекладач

    Перекладач

    Перекладач - одна з найбільш затребуваних професій в сучасному ... 901

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні