Feedback

Перекладач

15.06.2016 914

Фахівці працюють в бюро перекладів, музеях, сфері туризму і готельного сервісу, міжнародних компаніях, фондах і асоціаціях, міністерствах закордонних справ і консульствах, видавництвах, ЗМІ, на радіо і телебаченні.
Перекладач - професіонал в області грамотного, чіткого і оперативного перекладу з однієї мови на іншу. Переклад може бути усним і письмовим.
Мета роботи усного перекладача - створити атмосферу гармонії і взаєморозуміння між співрозмовниками або партнерами. Від роботи фахівця залежить успішність переговорів, а також налагодження контакту між людьми з різними культурами і менталітетом.
Усний переклад ділиться на послідовний і синхронний. Послідовний перекладач говорить на обох мовах, мета - передати сенс фрази від одного іншому. Синхронний переклад дозволяє слухачам розуміти, про що говорить виступаючий в даний момент. Монолог при цьому не переривається, переклад на рідну мову надходить синхронно з промовою на іноземній мові.
Письмові перекладачі займаються перекладом різного роду текстів. Це можуть бути художні твори, технічна література, юридичні та нормативні документи, ділове листування. Кожен вид перекладів має свою специфіку.
У роботі перекладача важливо володіти відмінними лінгвістичними здібностями, аналітичним мисленням і здатністю зберігати і обробляти в голові великий обсяг інформації. Професіоналів характеризують акуратність, презентабельний зовнішній вигляд, комунікабельність, доброзичливість, хороші вербальні здібності, ввічливість і тактовність.
Перекладач - це не просто професія, а стан душі, спосіб мислення. Якщо робота не буде приносити задоволення, навряд чи Ви зможете якісно її виконувати і, тим більше, добре заробляти. До того ж, робота перекладачем дозволяє відкривати для себе величезну кількість цікавих фактів і знайомитися з цікавими людьми

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день філософії 2024, в якому знаходиться 23 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Соціолог-статист

  Соціолог-статист

  Соціолог - фахівець зі збору інформації, вивчення, аналізу та оцінки різних фактів і явищ в ... 998

 • Дипломат

  Дипломат

  Дипломат - офіційна особа держави, уповноважена представляти інтереси країни на зовнішній політичній ... 1138

 • Перекладач

  Перекладач

  Перекладач - одна з найбільш затребуваних професій в сучасному ... 913

Всі статті