Feedback

Як підготувати дитину до дня рожденья

31.03.2014 688

Якщо вашу дитину запросили на день народження - це дуже хороший знак, значить він вміє заводити друзів і у нього немає проблем із спілкуванням. Однак, таке запрошення - це свого роду випробування. Скоріше всього малюк перший раз опиниться в будинку у чужих людей без вас.

Коли не буде поруч батьків, дитина може розгубитися, або що теж буває досить часто, почати вести себе не належним чином. Перше що вам треба зробити, щоб не потрапити в неприємну ситуацію - це навчити дитину правильно поводитися за столом.

Не варто говорити малюкові «НЕ чавкати», так як навряд чи він зрозуміє значення цього слова. Можна просто попросити його закривати рот, коли він їсть . Поясніть своєму чаду значення всіх столових приладів, привчите його користуватися ними .
Дитину необхідно навчити говорити «Спасибі», «будь ласка».

Обов'язково вивчіть коротенький вірш, нехай малюк прочитає його на честь іменинника. Буде ще краще, якщо в цей вірш можливо вставити ім'я іменинника торжества, тобто зробити його іменним.

Обов'язково обговоріть з дитиною, що він хоче подарувати. Ви можете разом піти в магазин дитячих товарів і вибрати що-небудь. Поясніть дитині, чому і навіщо треба дарувати подарунки. У маленьких дітей може виникнути почуття ревнощів, вони можуть почати вимагати , щоб куплений подарунок залишився у них. У такому випадку допомогти у цьому може розмова і пояснення, що в день народження подарунок отримує тільки іменинник.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 10 річчям на ювілей, в якому знаходиться 189 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Що можна подарувати дівчинці на 9 років?

  Що можна подарувати дівчинці на 9 років?

  Сучасні дітлахи випереджають наші думки і вгадують наші вчинки ще швидше, ніж ми встигаємо схаменутися. Що можна подарувати дівчинці на 9 років? Тим більше, що юні феї нині досить розпещені: і гаджети у них є, і одяг модний, і день народження відзначають в дорогих ресторанах. ... 2795

 • Що подарувати дівчинці на 10 років на день народження?

  Що подарувати дівчинці на 10 років на день народження?

  Коли у маленької принцеси наближається чергове свято, у всьому королівстві починаються цілком обгрунтовані хвилювання. Так що якщо ви вже задумалися, що подарувати дівчинці на 10 років, пора прочитати цю статтю і звірити ваші припущення з нашими ... 2924

 • Традиції дня рожденья

  Традиції дня рожденья

  День Народження - це дуже особисте свято, його по праву можна назвати самим головним у житті будь-якої людини, так як саме в цей день і відзначається початок його ... 1530

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт