Feedback

Традиції дня рожденья

02.04.2014 1521

День Народження - це дуже особисте свято, його по праву можна назвати самим головним у житті будь-якої людини, так як саме в цей день і відзначається початок його життя.
Традиції святкування Дня Народження протягом довгого часу завжди змінювалися. Кілька століть тому це свято не святкувалося взагалі, його замінювали іменинами. Але через роки день народження завоював свої законні права.
Загальною традицією у всіх народів і у всіх культурах є торт для іменинника. У дитинстві всі напевно водили хоровод і співали пісню

Як на ... іменини ми спекли коровай
Ось такої ширини,
ось такої висоти
Коровай, коровай
Кого хочеш, вибирай.

Якщо день народження святкує дитина, то на торті обов'язково встановлювалмся свічки, їх кількість повинна відповідати віку дитини. За звичаєм іменинник повинен задути всі свічки і загадати бажання. Цілком можливо такий звичай ввести в практику святкування днів народження вже і дорослої людини.
Ще одна не невідємна традиція Дня Народження - це подарунки. Зазвичай дарують, те що бажає саме іменинник. Дізнатися про це можна заздалегідь, причому випадково. Можна завести спеціальний блокнот і протягом року записувати побажання всіх своїх друзів.

І звичайно ж День рожденья не буває без гостей. Прийнято кликати на це свято своїх друзів і родичів, проте якщо їх вік сильно відрізняється, то для зручності запрошених, можна влаштувати два торжества.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 10 річчям на ювілей, в якому знаходиться 189 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Що можна подарувати дівчинці на 9 років?

  Що можна подарувати дівчинці на 9 років?

  Сучасні дітлахи випереджають наші думки і вгадують наші вчинки ще швидше, ніж ми встигаємо схаменутися. Що можна подарувати дівчинці на 9 років? Тим більше, що юні феї нині досить розпещені: і гаджети у них є, і одяг модний, і день народження відзначають в дорогих ресторанах. ... 2789

 • Що подарувати дівчинці на 10 років на день народження?

  Що подарувати дівчинці на 10 років на день народження?

  Коли у маленької принцеси наближається чергове свято, у всьому королівстві починаються цілком обгрунтовані хвилювання. Так що якщо ви вже задумалися, що подарувати дівчинці на 10 років, пора прочитати цю статтю і звірити ваші припущення з нашими ... 2919

 • Традиції дня рожденья

  Традиції дня рожденья

  День Народження - це дуже особисте свято, його по праву можна назвати самим головним у житті будь-якої людини, так як саме в цей день і відзначається початок його ... 1520

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт