Feedback

Як святкувати іменини

16.09.2013 3830
Іменини або день ангела - свято особливе. Часто його плутають з днем народження та відзначають як звичайне світське святкування. Це не зовсім правильно. Адже іменини - це особливе православне свято, духовне свято, день пам'яті святого, на честь якого вас назвали, - вашого небесного покровителя. І відзначати його треба по православним канонам.
Як визначити день власних іменин. Все просто, якщо ви названі на честь святого, день пам'яті якого зустрічається в церковному календарі лише раз, він і буде вашим днем ангела. Якщо ж таких святих декілька, то слід вибрати той день, який ближче інших до вашого дня народження вперед за календарем.
Як уже згадувалося, іменини - не світське свято.
На нього не прийнято запрошувати багато гостей. Звати слід тільки найближчих і рідних. Іменинникові в цей день обов'язково необхідно відвідати церкву, сповідатися і причаститися, поставити свічку своєму святому, подякувати йому за духовну допомогу і підтримку. Саме свято варто відзначайти в теплій домашній обстановці. Продумуючи меню та розваги, спробуйте звернутися до давніх традицій. Наприклад, стіл можна сервірувати за допомогою полотняних скатертини і серветок, свічок, стилізованих під старовину. А самим традиційним частуванням на іменини завжди був коровай. Було б добре спекти його самому. Коровай повинен бути більшим. Тісто для нього замішують здобне прісне. Начинкою для іменинного короваю можуть стати м'ясо, ягоди, гриби, а найкраще - риба. До речі, коровай в старовину було прийнято не різати, а ламати над головою іменинника. Вважалося, що чим більше крихт і начинки впаде йому на голову - тим вдаліше буде наступний рік.
Що ж стосується подарунків на день ангела, то дарувати слід символічні презенти - амулети, ікони, призначені охороняти їх власника. Зате сам іменинник повинен обдарувати гостей більш цінними подарунками. І тут вже все залежить від вашої фантазії, але пам'ятайте - найцінніші і дорогі подарунки повинні отримати хресні мати і батько.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Ангела, в якому знаходиться 103 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ехов

Цікаві статті

 • Як оригінально подарувати гроші?

  Як оригінально подарувати гроші?

  Коли на пошук подарунка не вистачає часу або у подруги є все (або, навпаки нічого немає), можна подарувати ... 1018

 • Як оригінально привітати хлопця чи дівчину із новим Роком

  Як оригінально привітати хлопця чи дівчину із новим Роком

  Оскільки всі побажання звучать уже за святковим столом, гідним подарунком стане коронне блюдо або ... 1123

 • Що подарувати похреснику?

  Що подарувати похреснику?

  За старих часів подарунки дітям від старших робилися нечасто. Особливо значущим і цінним вважався подарунок хрещенику на день народження або, скоріше, на іменини від хресної матері або батька. Вибираючи, що піднести, дорослі дуже ретельно ставилися до символізму. Таким ... 2322

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт