Feedback

Ручка в якості подарунка: поради

17.10.2019 1913

Дорогі ручки завжди комплектуються футляром. Подарункова упаковка дає додатковий простір для персоналізації, в тому числі, якщо гравірування на сам предмет неможливо або небажано.
Ручка кулькова або пір'яна? Виробники ручок екстра-класу намагаються забезпечувати вироби пером. Якщо ручка зі срібла, то перо - зі срібла з позолотою або чистого золота. Метал забезпечує м'якість письма, пружність самого пір'я.
У продажу зустрічаються окремі ручки та набори. Останні являють собою поєднання різних типів ручок, іноді доповнюються механічним олівцем і можуть бути гідним варіантом для подарунка.
Не варто випускати з уваги ручки на підставці. Її можна розмістити на робочому столі в офісі або ж в домашньому кабінеті.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання для керівника, в якому знаходиться 87 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Як вибрати подарунок керівникові

  Як вибрати подарунок керівникові

  Робити подарунок керівнику від колективу прийнято як мінімум раз на рік - на День Народження. Але ж є ще й Новий Рік, і день Захисника Вітчизни. А в деяких фірмах прийнято робити подарунки керівнику у день народження фірми. І кожен раз виникає питання - що ж подарувати? А ... 3457

 • Що подарувати начальникові

  Що подарувати начальникові

  Багато колективів стикаються з непростим питанням - що подарувати начальникові? Що дарувати людині, у якої все є? Для початку подарунок повинен бути непростим, елегантним, оригінальним, ексклюзивним. Також вибір подарунка буде залежати від статі ... 3840

 • Ручка в якості подарунка: поради

  Ручка в якості подарунка: поради

  Ручка у ... 1909

Всі статті