Feedback

Аніматор

29.09.2016 773

Професія аніматора затребувана в готелях і будинках відпочинку, в дитячих садах, торгових центрах, виставках, ресторанах і нічних клубах. Професія аніматора має кілька напрямків, кожне з яких вимагає певних навичок і знань. Наприклад, дитячий аніматор - це фахівець з проведення свят для дітей 3-14 років. Це особливий напрямок, що вимагає вміння спілкуватися з маленькими людьми, з огляду на їх характер, інтереси і поведінку. Аніматор на корпоративних заходах - це фахівець в області тімбілдінга зі знаннями психології, корпоративної культури. Він проводить конкурси, випробування, ігри, допомагає ведучому або інструктору зібрати і організувати учасників. У туристичній сфері анімація - це універсальне поняття. Тут фахівець - і актор, і танцюрист, і тренер.
У професії аніматора важливі такі якості, як: комунікабельність, активна життєва позиція, позитивність, вміння знаходити спільну мову з іншими людьми, приваблива зовнішність, міцне здоров'я, стійкість до стресів, пластичність, акторські здібності, відсутність боязні сцени і глядачів.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва 2024, в якому знаходиться 182 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні