Feedback

Що подарувати чоловікові на річницю весілля?

26.04.2013 4858
Наближається чергова річниця весілля і стає актуальним питання: «Що подарувати дорогій дружину? Та таке, щоб було пооригінальніше? ».

Начебто все, що можна вже було подаровано, вручено та презентовано. Туалетна вода, приладдя для гоління і гелі для душу, краватки і запонки, портсигари і портмоне. На цьому зазвичай фантазія у більшості російських жінок закінчується.

Але якщо добре подумати, то можна придумати масу способів, щоб коханий чоловік залишився задоволений. Щороку шлюбу має свою назву, тому можна дарувати щось пов’язане з кількістю прожитих разом років. Наприклад, один рік шлюбу іменується ситцевій весіллям, тому в якості доповнення можна приготувати ситцевий хусточку, два роки - шкіряною, відповідно, підійде брелок для ключів зі шкіри, третій рік - солом’яна весілля, подарувати можна підставку для телефону, зроблену із соломи і так далі . Але це все невеликі презенти, що додаються до основного.

Отже, в якості головного і найголовніше, оригінального, подарунка може виступити сучасна домашня мініпивоварня. Ось чому порадіє любитель пива і затишних домашніх посиденьок! Також до такого подарунка підійде містка сумка-холодильник, щоб переносити в ній напій власного виробництва і радувати друзів і родичів на святах і зустрічах.

Непоганим подарунком стане автонавігатор або нові сабвуфери для улюбленої машини чоловіка.

Можна подарувати чоловікові катання на квадроциклі замістом або на сноуборді взимку. Підійде і стрибок з парашутом, але це тільки в тому випадку, якщо він - екстремал, в іншому випадку - він може просто не зрозуміти.

Якщо чоловік - любитель покурити кальян в клубах і кафе, можна презентувати його йому, щоб він міг розслаблятися і вдома.

Завжди порадують подарунки, пов’язані з захопленнями та уподобаннями чоловіка: риболовлею, полюванням, спортом, спортивними походами і т.д.

Також будуть сприйняті на «ура» презенти, пов’язані з підтримкою його іміджу: дорогий щоденник, ручка, візитниця.

Ну і звичайно до всього вищепереліченого необхідно докласти смачну вечерю з романтичним продовженням.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з річницею весілля, в якому знаходиться 98 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Тут цікавоЦікаві статті

 • Що подарувати батькам на весілля?

  Що подарувати батькам на весілля?

  Дивно, скажете ви. Навіщо думати над тим, що подарувати батькам на весілля, адже, здається, це вас повинні закидати подарунками, квітами та грошовими «призами» за такий відчайдушний вчинок :) А все-таки, звичай робити піднесення на весілля батькам нареченого і нареченої ... 933

 • 100 років - червоне весілля

  100 років - червоне весілля

  Сама неможлива і нереальна дата весілля - це 100 років. Але все-таки вона існує, а це означає, що є люди, яких по праву можна назвати ветеранами подружнього ... 850

 • 90 років - гранітне весілля

  90 років - гранітне весілля

  Гранітне весілля святкують пари, які прожили разом 90 років. Таких пар не багато, адже мало кому сьогодні вдається дожити до цієї ... 752

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт