Feedback

Віджей

01.08.2016 194
Віджєї працюють на телебаченні, в клубах або на розважальних заходах.
Якщо говорити про телебачення, то місце роботи віджея - це музичні канали. Віджей оголошує відеокліпи, анонсує музичні новини, веде хіт-паради, бере інтерв'ю і зірок музичного бізнесу. У клубах і на заходах віджей забезпечує відеоряд для музичного супроводу. Зображення демонструються на спеціальних екранах в такт до музики. Головне завдання - створити певну атмосферу, налаштувати відвідувачів на потрібний лад.
Віджей повинен бути уважним, посидючим, володіти художнім смаком, аналітичним мисленням, бути відповідальним і акуратним.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 194

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 193

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 250

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт