Feedback

Манекенниця

15.07.2016 264
Манекенниці працюють в рекламних агентствах, модних будинках, школах моделей і модельних агентствах. Завдання манекенниці розрізняються залежно від сфери, де вона працює. Якщо мова йде про індустрію моди, то основна мета - це демонстрація одягу на показах або фотосесіях. Манекенниця бере участь в примірці, в підготовці до зйомок, а потім і демонстрації одягу або аксесуарів. Головне завдання - вигідно підкреслити переваги продукції, щоб виробник зміг швидше її реалізувати. Часто моделі беруть участь в постановочних роликах, зйомках, рекламуючи предмети побуту. Знімаються в серіалах, телепередачах, беруть участь в рекламних акціях. Манекенниця завжди зобов'язана чудово виглядати, для цього необхідно відвідувати спортивні зали, басейни і салони краси, а також стежити за раціоном харчування.
У професії манекенниці важливі такі якості, як: привабливий зовнішній вигляд, спортивна фігура, фізична витривалість, стійкість до стресів, дисциплінованість, працьовитість, комунікабельність і гарний настрій.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 96 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 206

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 202

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 262

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт