Feedback

Біолог

07.07.2016 771

Біолог досліджує структуру, зростання, розвиток, походження і еволюцію живих організмів. Найчастіше біолог працює в лабораторії, клініці чи на виробництві. Крім лабораторних робіт можливі виїзди на місця зростання певних видів рослин і перебування тварин. Головне завдання біолога - проведення лабораторних експериментів, дослідів і досліджень. Щоб експеримент відбувся, він повинен розробити його план, підготувати необхідні матеріали та обладнання.
По ходу дослідження фахівець реєструє показання приладів. На основі отриманих даних складається звіт головного замовника або пишеться наукова стаття. У звіті біолог повинен дати практичні рекомендації щодо поліпшення умов виробництва.
Головна позитивна сторона біолога - це любов до природи. В роботі також будуть потрібні: аналітичний розум, логічне мислення, акуратність і уважність, посидючості й зосередженість. Сильно заважати біологу буде алергія на хімічні препарати, рослини і тварин.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День навколишнього середовища в Україні 2024, в якому знаходиться 21 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Геодезист

  Геодезист

  Геодезист - фахівець зі складання карт місцевості. Розраховує різні параметри для опису ... 2982

 • Океанолог

  Океанолог

  Океанолог - учений, який досліджує склад, властивості і будова океанів і морів, а також відбуваються тут фізичні, хімічні та біологічні ... 1138

 • Орнітолог

  Орнітолог

  Орнітолог - фахівець в області зоології, що займається вивченням птахів: їх ембріології, фізіології, географічного поширення та ... 1389

Всі статті