Feedback

Орнітолог

07.07.2016 1357

Орнітологи працюють в природно-охоронних товариства, університетах і науково-дослідних інститутах, в зоопарках і на сільськогосподарських підприємствах.
На нашій планеті живе більше 9800 видів птахів, це якщо рахувати тільки відомі і описані види. Вивченням такого розмаїття пернатих і займається орнітолог. Він докладно вивчає окремі види і описує різні аспекти їх життєдіяльності. До завдань орнітолога входить: спостереження, систематизація, вивчення способу життя, харчування і соціальної поведінки різних видів птахів. Іншою стороною діяльності орнітолога може бути охорона рідкісних видів. Спостереження - основний вид вивчення, який здійснюється найчастіше за допомогою спеціальної оптики. За птахами спостерігають, слухають їх спів, потім фіксують і аналізують отримані дані. Для відстеження міграції та ареалу розповсюдження використання кільцювання птахів. На лапку тварини надягається невелике колечко з індивідуальним номером. Воно не приносить ніякї шкоди живій ісоті, проте надає орнітологу великий обсяг даних для вивчення та аналізу.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День навколишнього середовища в Україні 2024, в якому знаходиться 21 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Геодезист

  Геодезист

  Геодезист - фахівець зі складання карт місцевості. Розраховує різні параметри для опису ... 2865

 • Океанолог

  Океанолог

  Океанолог - учений, який досліджує склад, властивості і будова океанів і морів, а також відбуваються тут фізичні, хімічні та біологічні ... 1108

 • Орнітолог

  Орнітолог

  Орнітолог - фахівець в області зоології, що займається вивченням птахів: їх ембріології, фізіології, географічного поширення та ... 1356

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт