Feedback

Ботанік

07.07.2016 788

Ботаніки можуть працювати в науково-дослідних центрах, лабораторіях, ботанічних садах, парках-дендрарії, на аграрних підприємствах. Ботаніки викладають у вузах і пишуть наукові книги. Найважливіше завдання ботаніка - це наукове дослідження рослинного світу. Спеціаліст займається збором рослин, складанням довідника, проектуванням розробок з метою вдосконалення сільськогосподарської діяльності. Ботаніки активно стежать за екологічною обстановкою і станом рослин в природі, ставлять експерименти в природі і в лабораторіях. На основі отриманих даних вчені пропонують, наприклад, нову систематику рослин, способи їх розведення або виведення нових видів і сортів рослин.
У роботі ботаніка найважливішою якістю є любов до рослин і готовність до їх постійного вивчення. У професії важливі: уважність, посидючість, хороша пам'ять і аналітичний склад розуму.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День навколишнього середовища в Україні 2024, в якому знаходиться 21 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Геодезист

  Геодезист

  Геодезист - фахівець зі складання карт місцевості. Розраховує різні параметри для опису ... 2948

 • Океанолог

  Океанолог

  Океанолог - учений, який досліджує склад, властивості і будова океанів і морів, а також відбуваються тут фізичні, хімічні та біологічні ... 1127

 • Орнітолог

  Орнітолог

  Орнітолог - фахівець в області зоології, що займається вивченням птахів: їх ембріології, фізіології, географічного поширення та ... 1376

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт