Feedback

Кухар

05.07.2016 492
Спеціальність кухаря затребувана всюди, де працюють, вчаться, відпочивають або просто живуть люди. Це школи, лікарні, їдальні на підприємствах, готелі, ресторани і курорти.
Робота повара наполовину творча і наполовину технічна. Крім кулінарії необхідно стежити за працездатністю обладнання, забезпечувати належне зберігання продуктів, працювати згідно санітарно-гігієнічними нормами. Сама по собі діяльність поділяється на кілька напрямків:
Шеф-кухар - головний керівник над усіма кухарями, вища ланка на кухні. Він вивчає попит покупців, розробляє оригінальну рецептуру, підбирає продукти, стежить за приготуванням їжі. Кондитер виготовляє улюблені багатьма солодощі, випічку.
Кулінар відповідає за розрахунок сировини при виробництві страв, забезпечує формування, подрібнення, заміс, фарширування, начинку, розподіл на порції і ін.
Професія кухаря - це поєднання непоєднуваного! У роботі потрібно чудове нюх, тактильна чутливість, відмінний смак. Схильність до творчості і одночасно аналітичний розум, хороша пам'ять, відмінна зорова логіка, вроджене почуття хронометражу. Фізична витривалість, здатність виконувати кілька справ одночасно, стійкість до стресів. Одночасно доброзичливість, вміння готувати з любов'ю і постійне самовдосконалення.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників харчової промисловості, в якому знаходиться 9 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Технолог громадського харчування

  Технолог громадського харчування

  Технолог громадського харчування - відповідальний за дотримання норм приготування їжі, а також за смакові якості і безпеку їжі в закладах громадського ... 166

 • Кондитер

  Кондитер

  Кондитер - кухар, що спеціалізується на виготовленні солодких страв і страв. Кондитери затребувані в кафе і ресторанах, столових і на кондитерських ... 421

 • Пекар

  Пекар

  Пекар - фахівець з випікання хліба, хлібобулочних і кондитерських виробів: хліба різних сортів, батонів, булок, калачів, ... 343

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт