Feedback

Вчитель з танців

29.06.2016 710
Вчителі танців необхідні в танцювальних школах, клубах і фітнес-центрах. Учитель може викладати одночасно в декількох студіях, а може відкрити свою власну.
Завдання вчителя танців - навчання танцювальним рухам різних стилів. Вчителі можуть працювати з дітьми і з дорослими. В тому і іншому випадку завдання одне - навчити красиво рухатися. Викладач може навчати одночасно різним танцям, а може віддавати перевагу певному напряму. Латиноамериканські, ірландські, джазові, спортивні та багато інших - вибір напрямку залежить виключно від власних цілей і бажань вчителя.
Однак вчителю танців мало бути професійним танцюристом. Необхідно вміти знаходити спільну мову з учнями, а також вибирати ефективний підхід до навчання. Часто буває, що великі танцюристи, ставши вчителями, абсолютно провалювалися на новому терені. Відповідно, без елементарних знань психології і педагогіки в роботі не обійтися.
Вчителю танців не обійтися без таких якостей, як: гарне фізичне здоров'я, музичний слух, артистизм, активна життєва позиція, доброзичливість і комунікабельність.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день танцю, в якому знаходиться 8 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Вчитель з танців

  Вчитель з танців

  Учитель танців займається підготовкою учнів в школах і танцювальних ... 708

 • Фітодизайнер

  Фітодизайнер

  Фітодизайнер займається прикрасою інтер'єрів рослинними ... 178

 • Балетмейстер

  Балетмейстер

  Балетмейстер ставить балети, танці та хореографічні ... 171

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт