Вчитель з танців

Вчителі танців необхідні в танцювальних школах, клубах і фітнес-центрах. Учитель може викладати одночасно в декількох студіях, а може відкрити свою власну.
Завдання вчителя танців - навчання танцювальним рухам різних стилів. Вчителі можуть працювати з дітьми і з дорослими. В тому і іншому випадку завдання одне - навчити красиво рухатися. Викладач може навчати одночасно різним танцям, а може віддавати перевагу певному напряму. Латиноамериканські, ірландські, джазові, спортивні та багато інших - вибір напрямку залежить виключно від власних цілей і бажань вчителя.
Однак вчителю танців мало бути професійним танцюристом. Необхідно вміти знаходити спільну мову з учнями, а також вибирати ефективний підхід до навчання. Часто буває, що великі танцюристи, ставши вчителями, абсолютно провалювалися на новому терені. Відповідно, без елементарних знань психології і педагогіки в роботі не обійтися.
Вчителю танців не обійтися без таких якостей, як: гарне фізичне здоров'я, музичний слух, артистизм, активна життєва позиція, доброзичливість і комунікабельність.
За матеріалами: opis


© 2021 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2021 www.v24.com.ua