Feedback

Режисер монтажу

29.06.2016 131
Режисер монтажу працює в кіностудіях, телевізійних каналах, рекламних агентствах.
Зняті сюжети, озвучка, музичний супровід, титри - зібрати все це воєдино є завданням режисера монтажу. Для цього фахівець вивчає сценарій, потім з'єднує візуальні і звукові образи в потрібній послідовності.
Якщо відео знято на кіноплівці, то монтаж виконується вручну на спеціальному столі. Електронні записи редагуються на комп'ютері за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Робота монтажера, безумовно, дуже відповідальна. Однак весь процес здійснюється в зв'язці з кінорежисером. Останній ще на етапі читання сценарію уявляє, яким буде майбутній монтаж.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 194

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 194

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 250

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт