Feedback

Бондарь

29.06.2016 87
Бондарі працюють на виноробних фермах, в корабельній або будівельної галузі, хімічній промисловості, можуть відкривати власні майстерні.
Основна робота бондаря - виробництво і ремонт дерев'яних обручних ємностей.
Для виробництва нового виробу майстер підбирає тип деревини, виходячи з майбутніх цілей використання. Потім проводиться розрахунок ємності продукції, виконуються необхідні креслення, виготовляються окремі дерев'яні деталі, металеві обручі, здійснюється підгонка деталей і їх складання.
Для виробництва нового вироби майстер підбирає тип деревини, виходячи з майбутніх цілей використання. Потім проводиться розрахунок ємності продукції, виконуються необхідні креслення, виготовляються окремі дерев'яні деталі, металеві обручі, здійснюється підгонка деталей і їх складання.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 193

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 193

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 249

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт