Feedback

Майстер ляльок

29.06.2016 452

Найчастіше у майстри ляльок є своя власна майстерня. Якщо говорити про театр і кіно, то майстер ляльок працює на студії підприємства.
Лялька - це імітація живої істоти, тобто людини або тварини, іноді лялька може символізувати будь-який дух або рослину. Лялька може бути рухомою і нерухомою, стійкою і нестійкої, твердою або м'якою - все залежить від цілей і задуму майстра.
Ремесло лялькаря вважається мистецтвом, для майстра це практично жива істота. І якщо говорити про театр, то це ще й персонаж п'єси, успіх якої безпосередньо залежить від якості роботи лялькаря. Художник спочатку зображує майбутню ляльку на папері, потім втілює цей образ за допомогою тканин, дерева, глини, порцеляни, фарб.
Художні ляльки ручної роботи рідко потрапляють в дитячі руки, найчастіше цикл їхнього життя завішані місце в приватній колекції.
У професії важливі художні здібності, схильність до ручної праці, багата уява, наполегливість, старанність, працьовитість, акуратність і посидючість.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва 2024, в якому знаходиться 182 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

Всі статті