Feedback

Композитор

29.06.2016 69
Робочим місце композитора може бути домашня студія або консерваторія. Головний критерій - реалістичне звучання звуків при грі на різних інструментах. Ноти композитор може записувати на папері або на комп'ютері.
Основне завдання композитора - написання музики для вистав, кінофільмів, концертних виступів, для естрадних виконавців. Композитор пише симфонії, кантати, опери, інструментальні твори. Композитор повинен добре орієнтуватися в музичних стилях і доречно застосовувати їх в залежності від поставленої мети. Завдання перед композитором, як правило, одна - вираження почуттів, настрою і емоцій за допомогою музики.
У професії важливі такі якості, як: музичний слух, обдарованість на створення музичних творів, висока працездатність, володіння хоча б один музичним інструментом.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 96 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 206

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 203

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 264

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт