Feedback

Культуролог

29.06.2016 52
Культурологи працюють в школах, науково-дослідних інститутах, музеях, заповідниках, в вузах.
Діяльність культуролога умовно ділиться на чотири напрямки: науково-дослідницьку роботу, викладання, екскурсійну діяльність, написання науково-популярних статей і книг.
Наукова робота - основна. Культуролог вивчає історію формування та особливості побуту різних народностей: проводить дослідження, ставить експерименти, фіксує результати в наукових статтях і книгах. Бути фахівцем у всіх областях практично нереально. Тому культурологи спеціалізуються на вивченні певних проблем в області світової культури.
Додатковими обов'язками культурологів є: проведення екскурсій в музеях і старовинних спорудах, читання лекцій в вузах, написання книг.
У професії не обійтися без таких якостей, як: аналітичний розум, схильність до кабінетної дослідній роботі, акуратність, уважність і відповідальність.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 113 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 209

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 207

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 268

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні