Feedback

Фінансовий директор

23.06.2016 613

Посада фінансового директора представлена ​​в торгових і промислових підприємствах, брокерських, інвестиційних і страхових компаніях, інших комерційних організаціях.
Фінансовий директор відноситься до вищого управлінського персоналу компанії. Діяльність має на увазі високий рівень відповідальності, наявність великого досвіду і колосального багажу знань в області фінансів.
Головна функція фінансового директора - управління фінансовими потоками організації. Керівник визначає фінансову політику компанії на майбутній період, розробляє заходи для забезпечення її стійкості.
Виходячи з фінансових можливостей, фахівець розробляє стратегічні цілі та перспективи розвитку, визначає джерела фінансування, розподіляє прибуток компанії.
Робота фінансового директора вимагає вміння тверезо оцінювати ситуацію і приймати важкі рішення в обмежений термін, схильності до роботи з цифрами і великим об'ємом даних, терпіння, харизми, відповідальності і старанності.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників торгівлі в Україні 2024, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Банківський службовець

  Банківський службовець

  Банківський службовець - працівник банку з вищою економічною освітою, відповідальний за виконання банківський операцій: видачу кредитів, прийом вкладів, здійснення розрахунків ... 1058

 • Податковий інспектор

  Податковий інспектор

  Податковий інспектор це офіційний представник податкової інспекції, який займається виїзними перевірками, а також застосовує фінансові санкції по відношенню до ... 1004

 • Трейдер

  Трейдер

  Трейдер - професіонал в області аналізу біржових і не біржових ринків, укладає угоди з метою отримання прибуток для себе або своїх ... 1689

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні