Feedback

Маклер

21.06.2016 664

Найчастіше маклери - це індивідуальні підприємці, однак деякі можуть працювати в агентстві нерухомості, на біржі або торгових майданчиках.
Маклерів часто називають брокерами. У професії представлено чотири напрямки: нерухомість, біржові операції, страхування і фінанси.
Біржовий маклер працює на фондовій, валютній або товарній біржі, виступаючи посередником між продавцем і покупцем. Спеціаліст зводить партнерів, реєструє угоду і отримує за це винагороду. Часто до біржового маклера звертаються за допомогою при оцінці тієї чи іншої угоди, вирішенні спірних ситуацій.
Курсовий маклер оцінює ризики операцій з обміну валюти. Фінансовий маклер надає консультаційні послуги при купівлі цінних паперів або інвестиціях. Маклер з нерухомості допомагає в оформленні угод при покупці або оренді нерухомості.
У професії важливі такі якості, як: комунікабельність і стресостійкість, відповідальність і уважність, аналітичний розум, пунктуальність і тактовність.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників торгівлі в Україні 2024, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Банківський службовець

  Банківський службовець

  Банківський службовець - працівник банку з вищою економічною освітою, відповідальний за виконання банківський операцій: видачу кредитів, прийом вкладів, здійснення розрахунків ... 1038

 • Податковий інспектор

  Податковий інспектор

  Податковий інспектор це офіційний представник податкової інспекції, який займається виїзними перевірками, а також застосовує фінансові санкції по відношенню до ... 985

 • Трейдер

  Трейдер

  Трейдер - професіонал в області аналізу біржових і не біржових ринків, укладає угоди з метою отримання прибуток для себе або своїх ... 1652

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт