Feedback

Фінансовий координатор проектів

21.06.2016 434

До послуг фінансових координаторів проектів вдаються в компаніях різних спрямувань - від виробництва до надання послуг.
Фінансовий координатор проекту працює в великих компаніях, де менеджери проектів не можуть самостійно впоратися з великою кількістю рахунків, кошторисів, договорів і інших супроводжуючих документів.
В обов'язки спеціаліста входить координація фінансових процесів при роботі над конкретними проектами: контроль підписання договорів, збір повного комплекту документів, затвердження фінансових витрат, консультація з юридичних питань. Фактично координатор об'єднує роботу юристів, бухгалтерії, менеджерів з продажу, підрядників. За підсумками роботи фінансовий координатор проекту готує звіт.
У професії важливо бути відповідальним, уважним, організованим, комунікабельним, стійкість до стресів, готовим працювати в команді і вміти бути сполучною ланкою в важливих процесах.
Фінансовий координатор проектів - це відповідальний і ерудований фахівець, зацікавлений економікою, фінансами і юриспруденцією. Часто фахівці говорять на декількох мовах, оскільки необхідно співпрацювати з зарубіжними компаніями.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників торгівлі в Україні 2024, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Банківський службовець

  Банківський службовець

  Банківський службовець - працівник банку з вищою економічною освітою, відповідальний за виконання банківський операцій: видачу кредитів, прийом вкладів, здійснення розрахунків ... 1038

 • Податковий інспектор

  Податковий інспектор

  Податковий інспектор це офіційний представник податкової інспекції, який займається виїзними перевірками, а також застосовує фінансові санкції по відношенню до ... 985

 • Трейдер

  Трейдер

  Трейдер - професіонал в області аналізу біржових і не біржових ринків, укладає угоди з метою отримання прибуток для себе або своїх ... 1652

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт