Feedback

Продавець-касир

17.06.2016 979

Головне завдання касира- підрахувати підсумкову вартість покупки, прийняти гроші, дати здачу при наявній оплаті і видати чек. Залежно від технічного оснащення торгової точки підрахунок товару може здійснюватися вручну або за допомогою сканера.
Коли в касі накопичується певна сума, касир зобов'язаний порахувати виручку, підготувати супровідні документи і передати гроші інкасаторам.
У професії важливі такі якості, як: чесність, акуратність, уважність, здатність працювати швидко і якісно одночасно. Не завадять комунікабельність, тактовність і терплячість.
Робота касира вимагає уваги, посидючості, відрізняється високою відповідальністю і виховує в людині масу корисних якостей, - це правда. З тією лише застереженням, що в даній професії постійно потрібно розвиватися ... історія знає масу випадків, коли касир виростав в кар'єрних сходах і до позицій фінансового директора, і до посади начальника відділення, департаменту, заступника генерального директора і т. Д.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників торгівлі в Україні 2024, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Банківський службовець

  Банківський службовець

  Банківський службовець - працівник банку з вищою економічною освітою, відповідальний за виконання банківський операцій: видачу кредитів, прийом вкладів, здійснення розрахунків ... 1058

 • Податковий інспектор

  Податковий інспектор

  Податковий інспектор це офіційний представник податкової інспекції, який займається виїзними перевірками, а також застосовує фінансові санкції по відношенню до ... 1004

 • Трейдер

  Трейдер

  Трейдер - професіонал в області аналізу біржових і не біржових ринків, укладає угоди з метою отримання прибуток для себе або своїх ... 1689

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні